Üs inşa etmeli oyun önerisi

Burakrdt

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Teknolojisi Endüstriyel Bakım Onarım
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
512GB
Ekran kartı
AMD Radeon RX6600
Anakart
AMD Ryzen 5500
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500 3600 MHz 6 Çekirdekli
Bana Ark ascended, Crysis, Tomb Raider, CoD serisi, veya üs inşa etmeli - aksiyon içeren, oyunda emek vererek istediğim Build'i ve geliştirmeyi - otomasyon vb. şeyleri barındıran bir oyun bulmakta çok zorlanıyorum. Bu saydıklarımın hepsinin bir oyunda olmasına gerek yok sadece kaliteli ve oynamaya değer bir şeyler bulmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Üs inşa etme falan dedin Rust söylediklerini kısmen karşılıyor. Sans verilebilir.
Bende var o oyun ama onu sevmiyorum :( Yine de sağ ol önerin için, yukardaki yazılmış oyuna bi bakayım.

Epic Games ücretsiz verdiği Frostpunk. Şu an ilk aklıma gelen.
49 lira ama ilgimi çekti gerçekten. Daha önce oynamış mıydınız?

Bende var o oyun ama onu sevmiyorum :( Yine de sağ ol önerin için, yukardaki yazılmış oyuna bi bakayım.

49 lira ama ilgimi çekti gerçekten. Daha önce oynamış mıydınız?
Frostpunk çok güzeldir onun haricinde Satisfactory bir de Stellar Settlers: Uzay Kolonisi var Dora'nın çıkardığı türk oyunu. Alternatif olarak Age of 2 (Definitive) olabilir.

Frostpunk çok güzeldir onun haricinde Satisfactory bir de Stellar Settlers: Uzay Kolonisi var Dora'nın çıkardığı türk oyunu. Alternatif olarak Age of 2 (Definitive) olabilir.
satisfactory ve frostpunk oyunlarına bakacağım, önerin için teşekkür ederim bana yardımın dokundu gerçekten

Yeni konular

Geri
Yukarı