Üşengeçlikten nasıl kurtulunur?

DivineTitan

Centipat
Yer
Antalya
Hayatınızda görüp görebileceğiniz en üşengeç insan olabilirim. Yapmam gereken bir şey varsa bile yapmıyorum. Hani yapmama seviyem ayrı ama kafama silah falan dayamanız lazım. Çok yorgun hissediyorum. Hiçbir şeye odaklanmak istemiyorum.

Hayatınızda görüp görebileceğiniz en üşengeç insan olabilirim. Yapmam gereken bir şey varsa bile yapmıyorum. Hani yapmama seviyem ayrı ama kafama silah falan dayamanız lazım. Çok yorgun hissediyorum. Hiçbir şeye odaklanmak istemiyorum.

Çözüm bulursan bana da haber ver.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Lanet olsun adamım, bu video sayesinde adımı Stevee Jobss yapıp Aplle diye bir marka diye kurdum ve artık bir milyarderim. Ve genç hayranlarıma mesajım şudur:
DO İT! JUST DO İT!

Komik mi dostum?
Hocam biz ne yapabiliriz ki, bizim dediklerimizi hayat amacınız belirlemeyeceğinizi, her sabah kalkınca sözlerimizi tekrar etmiyeceğinizi ve yarın unutucağını hepimiz biliyoruz.
Gelişim içinizde başlar. 1 kereliğine ''aman şu işi yapayımda sonra üstüme yük binmesin'' diyin ve o işi yapın. Bunu 2 kere 3 kere 4 kere derken üşengeçliğinizden kurtulabilirsiniz.

Hocam biz ne yapabiliriz ki, bizim dediklerimizi hayat amacınız belirlemeyeceğinizi, her sabah kalkınca sözlerimizi tekrar etmiyeceğinizi ve yarın unutucağını hepimiz biliyoruz.
Gelişim içinizde başlar. 1 kereliğine "aman şu işi yapayımda sonra üstüme yük binmesin" deyin ve o işi yapın. Bunu 2 kere 3 kere 4 kere derken üşengeçliğinizden kurtulabilirsiniz.

Alakası yok beni tanımıyorsunuz bile. Dediğiniz şeye bağlı. Ben bu forumda konu açacak kadar kafama taktıysam evet bu sözleri hatırlarım. Onun dışında, ben burada arkadaşın dalga geçmesine sinirlendim sadece. Basitçe sizin dediğinizi de diyebilirdi mesela. Teşekkür ederim öneriniz için.

Alakası yok beni tanımıyorsunuz bile. Dediğiniz şeye bağlı. Ben bu forumda konu açacak kadar kafama taktıysam evet bu sözleri hatırlarım. Onun dışında, ben burada arkadaşın dalga geçmesine sinirlendim sadece. Basitçe sizin dediğinizi de diyebilirsi mesela. Teşekkür ederim öneriniz için.

Hocam videodaki adam doğru söylüyor sadece yapın yani. Barış özcanında sanırım bu konu ile alakalı videosu vardı izleyebilirsiniz. Sizi sinirlendirdiğim için özür dilerim.

Hocam videodaki adam doğru söylüyor sadece yapın yani. Barış özcanında sanırım bu konu ile alakalı videosu vardı izleyebilirsiniz. Sizi sinirlendirdiğim için özür dilerim.

Sorun yok. Biraz ciddi manada fazla hayatımda sorun çıkaran bir sorundu o yüzden sinirlendim. Teşekkürler öneriniz için.

Bende eskiden öyleydim, yapmaya üşendiğin şeyleri kendini zorlayarak yapmaya başladığında bir süre sonra üşenmediğini göreceksin. Ama bir kere o düzeni bozduğunda bir daha başa sarar bu yüzden bunu düzenli olarak yapmalısın.

Geri
Yukarı