Üsküdar Vatan Bilgisayar Görevlisinin İlgiç PSU Hesaplaması

Önemli olan güçten çok 12 Volt kanallarından kaç Amper verebildiğidir. Asgari ücret alıyorlar ama çok bilmişliklerinden de geçilmiyor. İstediğimi vermeme gibi bir şansı yok. Kan çıkar her türlü.

Üsküdar bayisini bilirim, her geçişimde televizyonlarını telefon ile kapatırım uzaktan. Everest fare satmakla üzerlerine yok :)
PSU meselesine gelirsek GTX970 500W harcıyor diyen görevlinin alnından öpüyorum, görmeyeli bayağı bir artmış güç gereksinimi gerçekten (!)
500W değil de 600W alsan daha iyi olur senin için :)
Hangi uygulama?

Android de aynı internet üzerinde bulunduğun veya o televizyonların kumanda sinyalleriyle eşleşen bir sürü program var. Aynısını evde otururken annemlere yapmıştım ve bayağı gülmüştük. :D
Başka bir yerde ki televizyonlarla aynı ağda olmak sıkıntılı biraz. Diğer yöntemi deneyelim biz. Herhangi bir uygulama iami var mı, güvenilir?

Telefonunuzda kızılötesi vericisi varsa uygulama desteği ile aynı evlerinizde kullandığınız kumandadan çıkan sinyalleri kopyalayabiliyorsunuz, hazır sinyalleri kullanabiliyorsunuz. Samsung - LG gibi bilindik markaların tüm yeni nesil LED TV'lerini sorun yaşamadan kapatabilirsiniz.

En iyi vatan bilgisayar bence topkapıdaki müşteri memnuniyeti iyi.Her ne almak istesem yardımcı oluyolar. Heleki bilgisayar toplama konusunda

500 Watt mı? Az söylemiş canım GTX 970 en az 20 KW çeker. Sanki 3 fazlı motor çalıştıracaksın. 500 Wattmış. :) Yalanın da bir adabı var. :)

Arkadaşlar Üsküdar bayisinin açılışını çok yakın bir süreç ile takip etmiştim :) Eskiden mobilyacı mıydı neydi orası hatırlamıyorum ancak büyük bir mağazaydı. Sonra oraya bordo bereliler saldırmaya başladı, var güçleriyle ürünleri falan yerleştirmeye çalışıyorlardı.
Sağ tarafa elektrikli ev aletleri falan koyuluyordu, Üsküdar'ın nezih hanımefendileri geçerken kendini elektrik süpürgelerine kaptırıyorlardı, sol tarafa 4K, alamayacağımız fiyatta LED TV'ler falan var, sol tarafta zengin adamın bile alamayacağı fiyatta monitörler gördüğümüz dönemler oluyordu hani, fiyatlar o kadar astronomik meblalardaydı. Bir arkadaş o fiyata mağazayı satıyorlar sanmıştı, zor kendine getirdik çocuğu.

İlk açıldığı gün çoluk çocuk 800 kişi alışveriş yapmayacağı halde o mağazaya girmiştir zaten. Bir şey almadığı halde çıkışta "Vatan size emanet" diyenler mi dersin, sağı solu mıncıklayan mı dersin. Aman tanrım nasıl rezalet bir ortam, koy Dabbe 6'yı oynasın yani.

Adamlar o günden sonra gelen müşterilere karşı bir nefret beslemeye başladı. Razer Kraken Pro almaya gelen adama Snopy Kıraker tuzlu atıştırmalık falan satmaya başladılar. Yanında tuzsuz fıstık ikramında da bulunuyorlardı.
Arkadaşa Razer fare almaya gittik, nasıl oldu hatırlamıyorum ancak Everest alıp çıkmıştık mağazadan. Arkadaşımın o denli kanına girdiler, beni bile dinlemedi.

Farenin boyutu astronomikti, insan düşünmeden edemiyordu. 30TL'ye nasıl olur da 30cm mouse pad + 2 el boyutunda yanar dönerli fare satılabilirdi?
Kesinlikle gerçek olaydır, 6 ay falan para iadesi alamadı o fareden. Vatan mağazasına giderken otobüse bastığı akbilleri köşeye koysa kendine 2 tane aynı Everet kulaklıktan alabilirdi zaten.

Anlayacağınız çok ilginç ver mekan orası, insanı olgunlaştırır, hayatınıza farklı bir tat katar, uğramanızı öneririm.

Telefonunuzda kızılötesi vericisi varsa uygulama desteği ile aynı evlerinizde kullandığınız kumandadan çıkan sinyalleri kopyalayabiliyorsunuz, hazır sinyalleri kullanabiliyorsunuz. Samsung - LG gibi bilindik markaların tüm yeni nesil LED TV'lerini sorun yaşamadan kapatabilirsiniz.
iPhone 5s de bu özellik mevcut mu acaba ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı