Üst bacakta yırtık şüphesi

Zekoo

Centipat
Evet arkadaşlar bu resimdeki üst bacak kısmının arka tarafı. Cok anlasılmıyor gibi duruyor diye söyledim.
Arkadaşlar sorum şu. Ben maçta ayağımı 2 kez boşa salladım topa vurmaya çalışıyordum ama ayağım boşa gitti. Bu olay 2 kez yaşandı aynı maçta. Maçtan sonra kasığıma her yere bastığımda ağrı giriyordu ve bugünden itibaren koşamıyorum. Çok zor. Topa da vuramıyorum abanarak. Sizce ne oldu?

Adsiz_Resim.png

Evet arkadaşlar bu resimdeki üst bacak kısmının arka tarafı. Cok anlasılmıyor gibi duruyor diye söyledim.
Arkadaşlar sorum şu. Ben maçta ayağımı 2 kez boşa salladım topa vurmaya çalışıyordum ama ayağım boşa gitti. Bu olay 2 kez yaşandı aynı maçta. Maçtan sonra kasığıma her yere bastığımda ağrı giriyordu ve bugünden itibaren koşamıyorum. Çok zor. Topa da vuramıyorum abanarak. Sizce ne oldu?

Eki Görüntüle 1771592
1-2 gün bekle tam ısınmadıysan da oluyor genelde. Hala ağrımaya devam ederse doktora gozukmende fayda var.

Sence ilk sağlık ocağına mı gidim bence oradan bir şey çıkmaz diyorsan normal bir hastane mi ben oradan bir şey çıkmaz gibi düşünüyorum ama sanada sorayım dedim.
Sağlık ocağına git. Hastahanede gereksiz sıra bekleyebiliyorsun. Zamanına yazık. Sağlık ocağından gerekirse hastahaneye yönlendirir zaten.

Çok geçmeden doktora gitmeniz gerekiyor. Ben kaldırımdan çok sert inmiştim bacağım acımıştı 1 hafta topal yürüdüm. Doktor bana kas gevşetici vurunca düzeldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı