Üst bellek sınırını açınca siyah ekran hatası geldi

1 TB'lık HDD ile yapabilir miyim bunu?
Pek mümkün değil. Bir tane USB bellek satın alıp yazdığım işlemler ile USB belleği hazır hale getir, sonra o USB bellek ile bilgisayarını aç.

Rufus uygulaması harici HDD'yi görmüyor :(.
Uygulama USB bellekler için tasarlandığından dolayı görmeyebilir. Tavsiyem bir tane USB bellek alıp bu işlemi onunla yapmanız.

Bir şey diyecektim son sürüme girdim içinde başka bilgisayar için kur diyordu harici HDD'yi seçtim ve indiriliyor yazıyor. Böyle olur mu?
Diskin kapasitesi aşırı büyük olduğu için FAT32 olarak biçimlendirilemeyebilir ve NTFS'e dönüşebilir. Bu da UEFI yani modern önyükleme seçeneği ile o medyadan önyükleme yapamamanıza neden olacaktır.
Ancak yine de siz işlemden sonra Bilgisayarım penceresi altından diskinize sağ tıklayıp Özellikler diyerek dosya sistemine bakın. Dosya sistemi FAT32 olmalı.

Diskin kapasitesi aşırı büyük olduğu için FAT32 olarak biçimlendirilemeyebilir ve NTFS'e dönüşebilir. Bu da UEFI yani modern önyükleme seçeneği ile o medyadan önyükleme yapamamanıza neden olacaktır.
Ancak yine de siz işlemden sonra Bilgisayarım penceresi altından diskinize sağ tıklayıp Özellikler diyerek dosya sistemine bakın. Dosya sistemi FAT32 olmalı.
NTFS yazıyor

İşlem bitmedi mi? Eğer işlem bittiği halde NTFS yazıyorsa o zaman o diskten bilgisayarı başlatmanız mümkün olmayacaktır. En iyisi bir tane USB bellek alıp onunla bu işlemi yapın.

İşlem bitmedi mi? Eğer işlem bittiği halde NTFS yazıyorsa o zaman o diskten bilgisayarı başlatmanız mümkün olmayacaktır. En iyisi bir tane USB bellek alıp onunla bu işlemi yapın
instagram verebilir misiniz burdan zor oluyor
İşlem bitmedi mi? Eğer işlem bittiği halde NTFS yazıyorsa o zaman o diskten bilgisayarı başlatmanız mümkün olmayacaktır. En iyisi bir tane USB bellek alıp onunla bu işlemi yapın.
Bakar mısınız f12ye spamlayıp seçtim sonra ne yapıcam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı