Üst panelde 280mm radyatör destekli kasa önerisi

Teşekkür ederim benimde aklıma yattı ön ve alt panelin tamamen mesh atarlanabilmesi ama stok problemi var. En son qp 1300 lira civarına satmış stoklar için iletişime geçeceğim onlarla başka var mı bu kasayı albileceğim bir yer?

Özellikle ses yalıtım izolasyonu, diğer markalardan kendini öne çıkarmış, ama kesinlikle bu fiyata alınmaz. Bu ne böyle. En üst seviye oyuncu kasaları alınır bu fiyatlara.

Özellikle ses yalıtım izolasyonu, diğer markalardan kendini öne çıkarmış, ama kesinlikle bu fiyata alınmaz. Bu ne böyle. En üst seviye oyuncu kasaları alınır bu fiyatlara.

Evet lakin üst seviye kasalar benim ihtiyacımı tam olarak karşılamıyor. ROG Helios mesela çok büyük olduğu için kablolarda sıkıntı yaşıyorum. 680X vblerinde ön panelin mesh olmaması beni düşündürüyor. Üst seviye kasada aradığım tüm özellikler var P600S de sanırım stoklara girmesini bekleyeceğim.

Üst seviye kasadan kastınız ne bilmiyorum ama phanteks p600s zaten kendisi üst seviye bir kasa.Beyaz olanını yaklaşık 8 aydır kullanıyorum.Bir kasa bundan daha iyi nasıl olur bilmiyorum.Gerek montaj aşamasında gerekse hava akışı konusunda kusursuz.Kasasını aldıktan sonra ihtiyacım olan herşey için öncelikle phatekste var mı diye bakıyorum.Bilgisayarımın en güzel parçası oldu aşk yaşıyorum kendisiyle.Alın aldırın pişman olmazsınız.

Evet lakin üst seviye kasalar benim ihtiyacımı tam olarak karşılamıyor. ROG Helios mesela çok büyük olduğu için kablolarda sıkıntı yaşıyorum. 680X vblerinde ön panelin mesh olmaması beni düşündürüyor. Üst seviye kasada aradığım tüm özellikler var P600S de sanırım stoklara girmesini bekleyeceğim.
Merhaba kasayı satın aldınızmı bende de corsair h115i pro sıvı soğutma var ramlerim corsair vengeance rgb pro sizdeki ramler low profil mi herhangi bir sorun yaşadınız mı

Üst tarafta radyatörü push pull fan kurulumu ile kullanıyorum. RAM'lere herhangi bir temas söz konusu değil. Lakin anakartımın mosfet soğutucularına değiyor.

Geri
Yukarı