Üst seviye kulaklık önerisi

byfurkan80

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bluetooth TWS kulaklık arıyorum. Oyun performansı mikrofon performansı hiç önemli değil. Ama flim performansı ve müzik performansı üst seviye olmalı. Yani sinemadaki ses kalitesini vermeli. Ayrıca müzik içinde bas ses kalitesi falan üst seviye olmalı. Fiyat hiç önemli değil. Piyasada böyle bir kulaklık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bluetooth TWS kulaklık arıyorum. Oyun performansı mikrofon performansı hiç önemli değil. Ama flim performansı ve müzik performansı üst seviye olmalı. Yani sinemadaki ses kalitesini vermeli. Ayrıca müzik içinde bas ses kalitesi falan üst seviye olmalı. Fiyat hiç önemli değil. Piyasada böyle bir kulaklık var mı?
Sony WF1000X-M5
Üstüne kulaklık tanımam, en iyi kullanıcı kulaklığı.
Bunun WH (Kulak üstü) olanı çok daha iyi ama bu da kulakiçi olarak rakiplerini alt üst ediyor.

Hocam amacınızı da söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirler eğer evde müzik dinleyecekseniz elektro statik sürücülü modellere yönelebilirsiniz en kaliteli gerçeğe yakın sesi ondan alırsınız ama hem çok pahalıdır hem de taşıması vs zordur ayrıca amacınız en kaliteli ses ise ses aygıtınızı da değiştirmeniz gerekebilir (telefonlar en kaliteli sesleri veremezler).

Geri
Yukarı