Üst seviye termal macun tavsiyesi

Değerli @Ali Güngör hocam,

Hazır yeri ve konusu gelmişken aklıma takılan bir husus hakkında sizin engin bilginize danışmak istedim. 🙌🏼

IPA ve kolonya bir tarafa, hekzan veya etil alkol ile termal macun temizleme senaryosunda herhangi bir zarar ile karşılaşır mıyız?

Etil alkol zarar vermez zaten bakır imbikte yapılıyor. Ama hekzan hakkında net bir bilgi yok. Bakırı çözmüyor görünüşe göre ama çok yanıcı, tehlikeli olduğu için tercih etmezdim efenim.

Gelid GC Extreme öneririm. Laptop için pump-out olmayan kaliteli macunlardandır. Kendim de kullanıyorum. Çok memnunum.
Hocam Mx4 kullanıyorum neredeyse ayda bir değiştirmek gerekiyor pump-out konusunda araştırınca bu macuna ve sonrasında yorumunuza rastladım, hala aynı düşünüyorsanız bugün sipariş vereceğim ama geçen zamandan dolayı farklı bir öneriniz varsa da söylerseniz mutlu olurum.

Hocam Mx4 kullanıyorum neredeyse ayda bir değiştirmek gerekiyor pump-out konusunda araştırınca bu macuna ve sonrasında yorumunuza rastladım, hala aynı düşünüyorsanız bugün sipariş vereceğim ama geçen zamandan dolayı farklı bir öneriniz varsa da söylerseniz mutlu olurum.
Selam. Diğerlerinden daha iyi sıcaklık değerleri vardı ama maalesef bu macun da pump-out yaptı. Laptoplarda kaçınılmaz gibi bir şey.
Faz değişimli termal pedlerin işe yaradığı söyleniyor ama tecrübe etmedim şahsen.

Geri
Yukarı