Üsttekinin En Sevdiği Oyunlar ve En Sevdiği 5 Oyuna Yorum

Detroit: Become Human
Mafia Definitive Edition
Far Cry 5
Heavy Rain
Battlefield 1

Bu yazıyı yazarken tam üstümde ReMoon Welles vardı, onun oyunlarını yorumlayacağım.
Cyberpunk iyi bir oyun aslında, eğer erken çıkarmak zorunda kalmasalardı iyi bir oyun ortaya çıkardı

The Forest daha önceden oynamadım ama oyunun bir hikayesi varmış sanırım :D . Yakında başlayacağım. Ben sadece hayatta kalma oyunu/crafting'den ibaret sanıyordum.

Call of Duty MW 2 ve MW 3 hakkında konuşmaya pek gerek yok, liste biraz daha uzun olsaydı bu iki oyunu da eklerdim kendi listeme :) .

The Witcher 3'ü ben de oynuyorum şuan, henüz bitmediği için pek bir yorum yapamam ama gayet güzel gidiyor.
Oyun zevkinizi beğendim, evet The Forest'in hikayesi güzeldir. Dediklerinize katılıyorum. Cyberpunk en az 1 sene sonra çıksaydı çok çok daha güzel olurdu.

Merhaba, bir ara bir insan böyle bir şey yapmıştı. Ben de tekrar başlatmak istiyorum. Benim en sevdiğim oyunu yorumla ve kendinin sevdiğin 5 oyunu yaz. Senden sonra gelen onu yorumlasın.

En Sevdiğim Oyunlar
1- Hearts of Iron IV
2- Mount & Blade: Warband
3- Valorant
4- CS:GO
5- Town of Salem (son zamanlarda kanser velet kitlesi olduğu için oynamıyorum).
Bu insan ben oldum galiba :)

1-The Walking Dead: Season One
2-The Walking Dead: Season Two
3-The Walking Dead: A New frontier
4-The Walking Dead: The final season
5-FM 2023
:)

Güzel oyunlar CoD ve Ark falan iyi.
Roblox💀
Minecraft 🥵
Valorant💥
CoD MW2😏
Crysis 3 ☠️
Bakalım sonraki arkadaş ne diyecek.
(Arkadaş: Bune la-)

CoD, Crysis ve Valorant dışında çok tercih ettiğim oyunlar değil ama kötü de değil.

Geri
Yukarı