Üstünde Game Boy Pocket yazan çalışmanın adı nedir?

431168

Hectopat
Makaleler
4
Merhaba.

Yurt dışında oldukça fazla kullanılıyor. Kendilerinden sipariş etmek biraz tuzlu olsada son zamanlarda Türkiye'de sıkça görmeye başladım. Elinde PDF örnekleri olan var mı? Nasıl temin ederim yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

scrsht.jpg

PLC nedir diye araştırırken benzediğini fark ettim.

Konu başlığı Moderasyon Ekibi tarafından düzenlendi, bu görsel sadece bir örnekti. PS oyun kolu, iPhone cihazı vs. söküp çerçeve içerisine yerleştiriyorlar. PDF formatını bulabilirsem geri kalan kısımlarını toparlamaya çalışabilirim.

Konu başlığı Moderasyon Ekibi tarafından düzenlendi, bu görsel sadece bir örnekti. PS oyun kolu, iPhone cihazı vs. söküp çerçeve içerisine yerleştiriyorlar. PDF formatını bulabilirsem geri kalan kısımlarını toparlamaya çalışabilirim.
Sizin başlığınızda bir belirsizlik hakimdi. Daha iyi bir başlık öneriniz varsa güncelleyebiliriz.

Sizin başlığınızda bir belirsizlik hakimdi. Daha iyi bir başlık öneriniz varsa güncelleyebiliriz.
Teşekkür ederim gayet uygun olmuş. Adını bilemediğim için ucu açık olmuştu. Görsele bakanlar özellikle Game Boy Pocket kısmına takılı kalmasınlar diye yazma gereği duydum. Düzenlemenizden bir rahatsızlık duyduğumdan ötürü değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı