Üstünden kamyon geçen 7 Plus'ın hayat mücadelesi

Ben ona kötü bir şey demedim sadece son eklediğiniz şey çok saçma idi onu belirttim. Yoksa bir telefonun böyle bir hikayesi üzerinden iki tane araç geçip de tamir edilebilmesi gayet ilginç.

Tamamen sizin düşünce biçiminiz. Yazarken maalesef yanına duygu bilgisi ekleyemiyoruz.

Konunun açılma kısmında bu dahil edilmişti. Yani konu içi içerik. Dışında değil :)
Araya kaynadı ayrıca o ayrı bir mesaj sonradan yazıldı. Tamamdır yazan kişinin mesajı silinince konuyla beraber yazılmış gibi oldu. Konuya dahil değil bu da sizin düşünce biçiminiz😁 etrafımdaki gereksiz insanlar yüzünden ayrı bir düşünce biçimine sahip oluyorum ki yazan kişinin amacını biliyorum.

Discord'da geçirdiğim boş vakitler sonucu bir çok toxiclik ile karşılaştım ki onlardan biri bu. Siz birine uzun bir şey anlatıp sonucunda tamamdır diye yanıt alsanız ki bu sıradan bir tamamdır değil, zorunuza gitmez mi?
Discordda iki tane partnerlik sunucusunda yüksek yetkiye sahibim ve pandemi zamanında günde en azından 8 saat geçirirdim. Toxiclik bu değildir. Ben hatırlarım, mesaj limitini dolduracak kadar bir şey yazmışlığım vardır ve aldığım cevap tamamdır. Onaylama biçimi ve zoruna gitmez.

(Konuyu tamamen siz yönlendirdiğiniz için de konu dışına girmez diye düşünüyorum.)

Konudan alakasız konuşuyoruz şuanda.
Size insanların demeye çalıştığı şu; ortada üzerine konuşulacak, tartışılacak bir konu yok. Belki bu başlığı Konu Dışı'na açsaydınız bu kadar tepki almazdınız. En azından insanlar bir soru-cevap veya teknik yardım beklentisi içerisinde konunuza girmez, Entel Feridun'un erotik hikayelerindeki olay akışına(?) sahip hikayenizi okuyarak zaman harcamazdı. Umarım anlamışsınızdır.

Discordda iki tane partnerlik sunucusunda yüksek yetkiye sahibim ve pandemi zamanında günde en azından 8 saat geçirirdim. Toxiclik bu değildir. Ben hatırlarım, mesaj limitini dolduracak kadar bir şey yazmışlığım vardır ve aldığım cevap tamamdır. Onaylama biçimi ve zoruna gitmez.

(Konuyu tamamen siz yönlendirdiğiniz için de konu dışına girmez diye düşünüyorum.)
Onaylama biçimi değil bu. Siz farkına varamadınız belkide tamamdır yazan kişinin o anki modunu ve amacını biliyorum çok da gördüm. Maalesef kendine saygısı olmayan insanlar onlar 😊 size herhangi bir hakaret veya gönderme yapmıyorum yanlış anlamayın. Amacı farklı olan insanlar bunu biliyorlar.

Size insanların demeye çalıştığı şu; ortada üzerine konuşulacak, tartışılacak bir konu yok. Belki bu başlığı Konu Dışı'na açsaydınız bu kadar tepki almazdınız. En azından insanlar bir soru-cevap veya teknik yardım beklentisi içerisinde konunuza girmez, Entel Feridun'un erotik hikayelerindeki olay akışına(?) sahip hikayenizi okuyarak zaman harcamazdı. Umarım anlamışsınızdır.
Evet anladım haklısınız. Ancak sonunda hayat mücadelesi yazan bir konunun zaten teknik destek konusu olmadığı belli olmuyor mu? Neyse konuyu raporlayayım kategoriyi değişsinler siz rahatlayın bende rahatlayayım. Diğer insanların tepki vermesine gerek yoktu şunu dese yeterdi. Teknik destek ile alakalı konu açsaydım ekranı açılmayan veya sim kartı algılamayan iPhone 7 Plus nasıl düzeltilir (örnek) tarzı bir başlık koyardım.
Neyse teşekkür ederim.

Onaylama biçimi değil bu. Siz farkına varamadınız belkide tamamdır yazan kişinin o anki modunu ve amacını biliyorum çok da gördüm. Maalesef kendine saygısı olmayan insanlar onlar 😊 size herhangi bir hakaret veya gönderme yapmıyorum yanlış anlamayın. Amacı farklı olan insanlar bunu biliyorlar.
Her neyse konuyu onaylayan moderatöre de bunun konu dışı bir başlık olduğunu hatırlatmaya gerek yok herhalde. Sizin telefona da Allah rahmet eylesin. Size de konunuzu açarken, başka mesajlar karıştırmamanızı ve doğru başlık altında konuyu açmanızı öneririm.

Tamamdır yazan benim yazdığını okurken terledim ve bittiğinde yüzümde boş bir ifade vardı içimden tamam ee? Dedim. Tamam yazacaktım ama toksik olabileceği için tamamdır yazdım. Tamam?

Tamamdır yazan benim yazdığını okurken terledim ve bittiğinde yüzümde boş bir ifade vardı içimden tamam ee? Dedim. Tamam yazacaktım ama toksik olabileceği için tamamdır yazdım. Tamam?

Seninde gereksiz konudan ban yemen lazım.

Son düzenleme:

Seninde gereksiz konudan ban yemen lazım.
Gereksiz konuların bir çoğunu technopat üzerinde görüyorum ki bu kurallara aykırı olan bir şey değil 😁 bunun için konu dışı kategorisi var ama yanlış yerde açmışım bu yüzden kusura bakmayın. Dediğinizden de bir şey anlamadım. Emin olun daha gereksiz konular da var.

Geri
Yukarı