Üstüne oturunan sırayı kırmak disiplin sebebi olur mu?

@KERKÜK ZİNDANI ben üstü kırık bir sıranın üstüne oturup sıranın bir parçası koptu tutanak yedim. Sicilime işler mi? 5. sınıfım. Müdür bağırdı bir de.

Sıra zaten kırıksa bir şey olmaz. En fazla biraz bağırırlar dediğin gibi. Oda sınıf öğretmenin bir de müdürden daha fazla yayılacağını sanmıyorum. Bende sırayı kırmıştım 6. sınıfta bir şey dememişlerdi 😄

Buna nasıl tutanak tuttular demek isterdim ama haklılar, ben ve 5 arkadaşım okul duvarını kırmıştık. Direkt sınıfla koridor arası delik vardı, delik etrafında da tüm duvarın sıvasını tamamen kırmıştık. Olay aslında minnacık bir sıva kalkmasıyla başladı ve 2 gün içinde omuz atan, tekme atan, diğer sınıflardan para verip tekme atmaya gelenler :D
Şuan detaya girmeyeceğim ama LGS'ye 1 ay kala oldu bu olay ve canım müdürüm, belki olaydan hatırlar bunu görüp (pek sanmam da) ona da selamlarım olsun :) Okul birincisiydim ben bi de 😁 Diğer 5 arkadaş da okulun en gözde öğrencilerindendi şimdi. Müdürümüz bizi sözlü uyarıyla bıraktı, sonucunda cebimizden para çıktı biraz ama bizim sayemizde tüm okulun duvarlar yeniden boyandı, sıva çekildi, sağlamlaştırıldı falan. Kısa bir anı ve inanın %100 gerçek bi olay...

Geri
Yukarı