Ütopya İzleyen Var mı?

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Tv8'de Ütopya diye bir program var. Gecen hafta denk geldim. Bir zamanlarin Biri Bizi Gözetliyor tarzi bir program.

Onlarca insani bir ciftlige doldurmuslar entrikalar, tartismalar, eglence her sey var.

Semih diye Hacivat'a benzeyen bir adam dikkatimi cekti. Ilginc, hazir cevap bir tip.

Bu programi izleyen var mi aranizda? Aradim bulamadim forumda...

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk milletinin beynini doldurmaya yönelik programlar. Birde Ankara dizileri klasiği var.

En sevmediğim programlar arasında.
Çok güzel yabancı diziler var aslında bunlar yerli kanallarda yayılmalı...

Nefret ediyorum ben bu tür beyin donduran programlardan. İnsanları uyutmak için bilinçli bir şekilde yapılmış programlar. Acun Medya' nın hiç bir şeyini izlemem.

Öyle bir millet haline geldik ki insanların birbirine hakaret etmesi, arkasından konuşması, rakabet uğruna insani değerleri hiçe sayması hoşumuza gider oldu. Onlar birbirlerini yedikçe biz çok güzel şeyler yaşanıyormuş gibi izliyoruz. Sadece ütopya için değil son zamanlarda çıkan her program aynı formatta, karakter yoksunu, kavgaya müsait, ünlü olmak veya para kazanmak için herşeyi yapabilen insanları bir araya getirelim ve program yapalım. Bknz; Bu tarz benim, ütopya, survivor, yemekteyiz hepsi aynı mantıkla yapılmış berbat programlar. İzlemeyin ve izletmeyin diyorum.

Yurt dışından alınan format nasıl berbat edilir kanıtı olan program ütopya. İlk başladığından beri izliyorum, tamamı ile reji yönlerdirmesi ile ilerleyen bi yarışma durumuna gelince bıraktım izlemeyi. Yani yeni giren yarışmacılar bile reji istegi ile giriyor, tamamiyle reji kurgusu olan bi yarışma.

Çok fazla dizi , program var. Bunun gibi programlar yerine 1 - 1.5 saat insanların işine yarayacak eğitim programı gibi şeyler olsa oturup izlerim. TV artık kalitesiz geldiği için 5-6 yıldır TV izlemiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı