Üye olmadığım yerlerden gelen mesaj

TDSDoctor

Hectopat
Daha fazla  
Chase adlı banka gibi bir şeye üye olunmuş ancak ID istediği için hesabı kapatamıyorum. Ben üye olmadım, yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amerikan vatandaşı olmadığınız sürece üye olamazsınız. Eğer dediğiniz gibi bir banka ise. Maili yanlış yazmışlardır. Ama ödeme yöntemi ise işler değişir. Chase'in müşteri hizmetlerine ulaşın derdinizi anlatın.

Size hiç Chase'den mail gelmiş mi ona bakar mısınız? Size şuan mail atan yukarıda belirttiğiniz mail adresi mi?

Size hiç Chase'den mail gelmiş mi ona bakar mısınız? Size şuan mail atan yukarıda belirttiğiniz mail adresi mi?
Baktım ancak herhangi bir mesaj gelmemiş. Gelen mesaj ise şu

We're sorry to inform you know that we're lcoked credit card due to multiple declined transactions.

Please To activate your credit card again follow the steps on the link bellow

Baktım ancak herhangi bir mesaj gelmemiş. Gelen mesaj ise şu

We're sorry to inform you know that we're lcoked credit card due to multiple declined transactions.

Please To activate your credit card again follow the steps on the link bellow
Phishing maili hocam o, rastgele gonderiyorlar inanip basan olursa kart bilgilerini aliyorlar.

Bana geldi gecen gun, Apple ödemeniz hesabinizdan $49.99 odeme alindi oyun alinmis, iptal etmek icin tiklain diyor. Birebir Apple maili taslagi kopyalanmis, linke tiklayinca sacma sapan bir sitede Apple ID giris ekrani var eger giris yaparsaniz hesabiniza elveda diyin. Android kullandigim icin suphelenip baktim ne alaka Apple ID falan ordan anladim.

Geri
Yukarı