Üyeler Windows 10 Hakkında Ne Düşünüyor?

Windows 10 kullanıyorum şu anda. Technical Preview ve her yeni Build ile yeni özellik geliyor. Şunu diyebilirim ki çıktığında buralar hep Windows 10 olacak :) 10 kullanmayanı dışlayacağız, kuma gömeceğiz, kızgın ateşlere atacağız :)

Şaka bir yana güncellik iyidir. Güncel olan güvenlidir. Windows 10 daha taze ama çıktığında en stabil işletim sistemi olacak.

Windows 8.1'e göre daha yüksek bellek kullanımına sahip. Ancak bu performansı düşürmüyor, aksine yükseltiyor. Sistemin elektriğinin aniden kesilmesi sonucu çıkan sorunlar daha az olsa daha güzel olurdu. :) 9841 sürümü 9860'a nazaran daha hoştu. Ancak bizi ileride nelerin beklediğini bilemeyiz. Sonuç olarak gayet güzel. Hiçbir sürücüde sorun çıkarmadı. 9500GT ile de kullandım, R7 250 ile 14.9 sürümünde de... :)

Bence iyi bir işletim sistemi. Ama daha tam sürüm olmadığı için tam olarak oturmamış hali. Tam sürüm çıktığı zaman daha iyi bir sistem olacak diye düşünüyorum.

Windows 10'u çıktığı ilk günden itibaren ana bilgisayarıma kurdum ve bilgisayarımdaki tüm işlemleri Windows 10 üzerinden yapıyorum. Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı