Çözüldü Üzerinden alınan Rainbow Six: Siege Ubisoft Connect'te süresi doldu olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hikmetalp51

Hectopat
Merhaba. 5 gün önce R6 aldım indirimde diye. Steam'de bedavaydı onun vesilesiyle denemek için indirmiştim. Sevince aldım. Steam üzerinde bedava süresi bitince, Ubisoft Connect'te de süresi doldu yazmaya başladı. Şimdi ise oynayamıyorum. Yardımcı olabilecek veya daha önce bu sorunu yaşamış biri bana yardımcı olursa sevinirim.

Oyun o bahsedilen sürede sadece bedavaya oynanabilirdi, şu an oynamak için satın almalısınız. Yani kalıcı olarak bedava dağıtılmadı.

O halde bağlantıyı kesip tekrar bağlama sorunu çözebilir.

Hocam siz yine okumadınız ben size açıklayayım, Steam bazı oyunları 3-5 günlüğüne ücretsiz yapıyor ve sadece o günlerde oyunlar oynanabiliyor. Bu da o kampanyalardan, yani satın almadan oynayamaz.

Steam üzerinden indirdiği dosyayı silmeli ve tamamen Ubisoft üzerinden indirmeli (Ubisoft'tan aldıysa).

Hocam siz yine okumadınız ben size açıklayayım, Steam bazı oyunları 3-5 günlüğüne ücretsiz yapıyor ve sadece o günlerde oyunlar oynanabiliyor. Bu da o kampanyalardan, yani satın almadan oynayamaz.

Steam üzerinden indirdiği dosyayı silmeli ve tamamen Ubisoft üzerinden indirmeli (Ubisoft'tan aldıysa).
Konu sahibinin anlatımı sayesinde anladığım şu:

Steam’den R6’yı ilk başta deneme amaçlı süreli aldım ve beğendiğim için sonradan satın almaya karar verdim. Ubisoft üzerinden satın aldıktan sonra ve Steam’de süreli oynama süresi bittiğinde, Connect’de ‘süresi doldu’ hatası aldım fakat oyuna sahibim.

3-4 kere tekrar okumuştum fakat ancak anladım satın almadığını.

Konu sahibinin anlatımı sayesinde anladığım şu:

Steam'den R6'yı ilk başta deneme amaçlı süreli aldım ve beğendiğim için sonradan satın almaya karar verdim. Ubisoft üzerinden satın aldıktan sonra ve Steam'de süreli oynama süresi bittiğinde, Connect'de ‘süresi doldu' hatası aldım fakat oyuna sahibim.

3-4 kere tekrar okumuştum fakat ancak anladım satın almadığını.

Hocam siz haklısınız arkadaş biraz kötü anlatmış zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı