Ugreen Bluetooth 5 USB dongle iyi mi?

Yarın yapayım hocam saat 3 gibi felan
Olur hocam bekliyorum.
Hocam atmadınız.
9E3F0DA3-8353-4DFC-8217-0587DC8C4CED.jpeg
0610B993-0736-4AA5-B9A0-9D7B5D4BDDFF.jpeg

Yok hocam kablo ile sıkıntı yok. Bluetooth ile bağlanmıyor çıldıracağım.

Son düzenleme:
Olur hocam bekliyorum.

Hocam atmadınız.

Eki Görüntüle 1183386Eki Görüntüle 1183387

Dün biraz işlerim vardı bm 800 falan aldım PC setup yaptım sonra hiç açmadım PC'yi o yüzden video atmadım şimdi baştan sona her şeyi yaptım video da gösterdim buyur link.
Bıraktım oradan baka baka yap hocam yine bir sıkıntı falan olursa yaz bana çözelim şu işi.
Olur hocam bekliyorum.

Hocam atmadınız.

Eki Görüntüle 1183386Eki Görüntüle 1183387

Yapabildiniz mi hocam.

Son düzenleme:
Dün biraz işlerim vardı bm 800 falan aldım PC setup yaptım sonra hiç açmadım PC'yi o yüzden video atmadım şimdi baştan sona her şeyi yaptım video da gösterdim buyur link.
Bıraktım oradan baka baka yap hocam yine bir sıkıntı falan olursa yaz bana çözelim şu işi.

Yapabildiniz mi hocam.
Bende ikinci kolu bluetooth bağlamıyor. Ds4 te sıkıntım yok. Bluetooth bağlansa ayarlayacağım. Görüyor fakat eşleşmiyor diyip duruyor. İstersen video atayım bende sana.

Yapabildiniz mi hocam.

Videomu izlerseniz anlattım size.

Son düzenleme:
Bende ikinci kolu Bluetooth bağlamıyor. DS4'te sıkıntım yok. Bluetooth bağlansa ayarlayacağım. Görüyor fakat eşleşmiyor deyip duruyor. İstersen video atayım bende sana.

Videomu izlerseniz anlattım size.

Hocam 1. kolu DS4'den ayarlarıktan sonra kapat ondan sonra 2.kolu bağlamayı dene ilk başta bende de böyle olmuştu video da belirtmiştim ama.

Son düzenleme:
Telefonla da bağlanmıyor. Görüyor ama bağlanmıyor. Acaba reset tuşu falan var mı bunun kol sıkıntılı sanırım.

Kol sıkıntılı gibi kullanma kılavuzu var mı sende belki resetleme vardır yoksa bende var bakarım olmadı garantiye gönder çünkü bendekiler telefona falan bağlanıyor ikisi birden yoksa biraz sonra bakarım kılavuza eve geçiyorum şu an.

Ya kutusu vs vardır ailem attı. Bakıp haber eder misiniz?
hocam sıkıntı bugün bendede oldu ben çözdüm ama heralde sizdede aynıdır diye yazıyorum bu arada klavuzda öyle bir sıkıntıdan bahsetmemiş ben çözümü şöyle yaptım ilk önce kolları kaldırdım daha sonra videodaki gibi yeniden bağladım bağladıktan sonra resimdeki ayarı 1 den 2 ye çektim ve denetim masasında aygıtlar ve yöneticiler kısmına 2 360 kontrolcüsü gledi ve sorun düzeldi

Dosya Ekleri

• resim_2021-10-24_124630.png
    resim_2021-10-24_124630.png
    20,3 KB · Görüntüleme: 20
  • 2.PNG
    2.PNG
    11,6 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı