Ugreen CAT6 Flat 8M Ethernet Kablosu alınır mı?

Bu tür düz olan kabloların esneme payı, yuvarlak olanlara oranla daha az oluyor.

Kullanırken dikkat etmeniz gerekli. Eğer kablo ayak altında olmayacaksa bir sorun yok.

Bu tür düz olan kabloların esneme payı, yuvarlak olanlara oranla daha az oluyor.

Kullanırken dikkat etmeniz gerekli. Eğer kablo ayak altında olmayacaksa bir sorun yok.

Ayak altında olacak maalesef. Mutfaktan odama yerden halıların altından geçireceğim. Tavsiyeniz varsa verebilirsiniz.

Sanırım ihtiyacınız olan 8 metre? Aynı modelin yuvarlak olanı var.

Amazon.com.tr

Memnun kalmazsanız 30 gün içinde de iade edebilirsiniz, test etme şansınız da olur.

Hocam yerde olacağı için düz olan daha iyi olmaz mı? Yuvarlak ezilmez mi?

Ve kabloya çok para vermek istemiyorum. Fiyatı minimum seviyede tutmak istiyorum. Klavye ve kasa alacağım daha. Onlar benim için daha önemli.

İnternette yazana göre, yuvarlak kabloların performansı düz olanlara kıyasla daha iyi. Bunun yanında da yuvarlak olan kabloların kullanım ömrü düz olanlara kıyasla daha uzun.

Ben de CAT7 kablo bakarken düz ve yuvarlak arasında çok ikilemde kalmıştım, en sonunda yuvarlak kabloda karar kıldım.

Ancak son karar sizin.

İnternette yazana göre, yuvarlak kabloların performansı düz olanlara kıyasla daha iyi. Bunun yanında da yuvarlak olan kabloların kullanım ömrü düz olanlara kıyasla daha uzun.

Ben de CAT7 kablo bakarken düz ve yuvarlak arasında çok ikilemde kalmıştım, en sonunda yuvarlak kabloda karar kıldım.

Ancak son karar sizin.

Anladım teşekkürler. Yuvarlağı alayım başım ağrımasın o zaman.

Anladım teşekkürler. Yuvarlağı alayım başım ağrımasın o zaman.
Düz kablo seçerseniz başınızı ağrıtacak bir durum ile karşılaşmazsınız. Sadece bazı farklılıklar var. Kişisel tecrübem değil, internette yazdığına göre;

Düz internet kabloları:

daha fazla bakım gerektirir,

ısıya karşı kendini sündürme özelliği bulunmaz,

yuvarlak kablolara kıyasla daha düşük fiyatlıdır.

Yuvarlak internet kabloları:

yapısı gereği daha az iç ısı üretir,

daha esnek ve dayanıklıdır,

daha uzun ömürlüdür ve nadir bakım gerektirir.

Kendi tecrübelerim değil, internette yazan bilgileri aktardım.

Düz kablo seçerseniz başınızı ağrıtacak bir durum ile karşılaşmazsınız. Sadece bazı farklılıklar var. Kişisel tecrübem değil, internette yazdığına göre;

düz internet kabloları:

daha fazla bakım gerektirir,

Isıya karşı kendini sündürme özelliği bulunmaz,

Yuvarlak kablolara kıyasla daha düşük fiyatlıdır.

yuvarlak internet kabloları:

yapısı gereği daha az iç ısı üretir,

Daha esnek ve dayanıklıdır,

Daha uzun ömürlüdür ve nadir bakım gerektirir.

Kendi tecrübelerim değil, internette yazan bilgileri aktardım.

Anladım hocam. Aralarında 30 TL fark vardı zaten. Yuvarlak olanı aldım gitti.

Geri
Yukarı