Elektronik Ugreen Type-C to Type-C 100W hızlı şarj ve data kablosu 105TL

1 tane mi aldınız?
Evet 1 tane aldım, zaten daha fazlaya izin vermezdi.

USB 3.2 gen 2 desteği var mı bu kablolarda? Data kablosu olarak kullanmak için alabilir miyim?

Açıklamalarda veri aktarımı yazıyor. Zaten hızlı şarj için veri özelliği olması lazım.

1715759680356.png

Dosya Ekleri

• 1715759663037.png
    1715759663037.png
    407,7 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
USB 3.2 Gen 2 desteği var mı bu kablolarda? Data kablosu olarak kullanmak için alabilir miyim?
Yok. Maksimum 480 MBPS yani 50Mb/sn hızla aktarım yapıyor. Yani USB 2.0 standardında. USB 3.2 için 5 GBPS(500Mb/sn) veya 10GBPS(1GB/sn) aktarım yapan kablolar lazım ancak bu kablolarda çoğunlukla pahalı veya ucuz olanları da çok kalın ve hiç esnek değil, şarj kablosu olarak kullanımı rahat değil.

Örneğin bu konumdaki kablo 5GBPS ancak kablo HDMI kablosu gibi aşırı sert bükülmüyor.

Son düzenleme:
Yok. Maksimum 480 Mbps yani 50Mb/sn hızla aktarım yapıyor. Yani USB 2.0 standardında. Bunun için 5 GBPS(500Mb/sn) veya 10GBPS(1GB/sn) aktarım yapan kablolar lazım ancak bu kablolarda çoğunlukla pahalı veya ucuz olanları da çok kalın VR hiç esnek değil, şarj kablosu olarak kullanımı rahat değil.

Örneğin bu konumdaki kablo 5Gbps ancak kablo HDMI kablosu gibi aşırı sert bükülmüyor.

Ne diyorsun alınır mı Ugreen kablo?

Ne diyorsun alınır mı Ugreen kablo?
Şarj için evet, data aktarımı için hayır. İkisi birden değişken çünkü data kablosunun esnekliği çok az, şarj ederken sizi rahatsız edebilir. Ancak UGreen'in kablosu da herhangi bir rastgele kabloyla aynı hızda data aktarımı yapıyor yani USB 2.0 standardında. İhtiyacınıza (data mı şarj mı) göre tercih edebilirsiniz.

Allah razı olsun bir tane de ben alayım 🙏🏻😅 peki daha önce satın alıp kabloyu ölçen oldu mu watt değerini belirtilen gibi iletiyor mu?

Düz olan versiyonunu Amazon üstünden aldım 1 senedir kullanıyorum. 140W adaptör ile kullanıyorum Mac şarj etmek için ve ölçüm aletinde 99.6W'ı görebiliyorum stabil şekilde.

Geri
Yukarı