UGreen USB ses kartı nasıldır?

Kendim bunu kullanıyorum oldukça iyi. Ugreen ürünleri kalitelidir bir sorun yaşamazsınız.
Ben zaten telefon kulaklığı kullanacağım. Benim attığımla sizinkinden pahalı gözüküyor yani daha kaliteli olsa gerek.

Ben zaten telefon kulaklığı kullanacağım. Benim attığımla sizinkinden pahalı gözüküyor yani daha kaliteli olsa gerek.
Yok hayır, daha kaliteli değil. Yurt dışından toplu alıp gelip sattıkları için daha pahalı oluyor. Aliexpress'ten daha ucuza bulabilirsiniz. Ugreen'in orijinal şubesi mevcut. Ben de telefon kulaklığı için kullanıyorum.

Yok hayır, daha kaliteli değil. Yurt dışından toplu alıp gelip sattıkları için daha pahalı oluyor. Aliexpress'ten daha ucuza bulabilirsiniz. Ugreen'in orijinal şubesi mevcut. Ben de telefon kulaklığı için kullanıyorum.
Aliexpress'te de benim konuda linkini attığım ürün sizin linkini attığınızdan pahalı gözüküyor
8.49US $ 25% OFF|Ugreen Sound Card USB Audio Interface External 3.5mm Microphone Audio Adapter Soundcard for Laptop PS4 Headset USB Sound Card|3.5mm usb adapter|audio interfaceusb sound card - AliExpress

11.99US $ 25% OFF|Ugreen Sound Card External 3.5mm USB Adapter USB to Headphone Speaker Audio Interface for PC Computer PS4 Headset USB Sound Card|Sound Cards| - AliExpress

Yeni konular

Geri
Yukarı