Ugreen USB Wi-Fi adaptörü alınır mı?

walter wick

Hectopat
Makaleler
1
Yer
albuquerque
Daha fazla  
Meslek
ırkçı
USB Wi-Fi almak istiyorum 50 TL kupon ile bu alınır mı? Öneriniz varsa yazabilirsiniz son çare kablo ile bağlanıcam artık.

ASUS AC58 alın cashbackden 375 TL mi ne geri kazanıyorsanız Ugreen hakkında şunu demeliyim farklı ürünlerinde yorumlar iyiydi bende geçenlerde kablosunu aldım süper çıktı.

Kablo ile bağlanmanızı öneririm. Wi-Fi adaptorunun onunden biri gecse ping oluyor.

Hocam kablo için duvarı delmek lazım pederde izin vermiyor o yüzden sizce alınır mı? Son çare artık duvarı deleceğim

ASUS AC58 alın cashbackden 375 TL mi ne geri kazanıyorsanız Ugreen hakkında şunu demeliyim farklı ürünlerinde yorumlar iyiydi bende geçenlerde kablosunu aldım süper çıktı.
casback gelmesi uzun sürüyormuş

Bu modeli markayı bilmiyorum ama alırsanız antenli ve kasası büyük olan bir model alin. Küçük olanlar belki benim sanssizligimdan veya ısındığı için olabilir çok çabuk bozuldular.

USB Wi-Fi almak istiyorum 50 TL kupon ile bu alınır mı? Öneriniz varsa yazabilirsiniz son çare kablo ile bağlanıcam artık.

Bütçeniz yoksa ideal seçim olur ama bütçeniz varsa tabii ki ASUS ürünlerine yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı