Uğur kursları iyi mi?

Arkadaşım gidiyor ve çok çok memnun. Anlattıkları konu içerikleri, çözdürdükleri sorular vs. her şeyinden memnun. O fiyatta indirim için bursluluk sınavına girmiş 8000 küsür TL'den 6500 gibi bir fiyata inmiş. Tabii kendisi 2 ay önce girdi bu sınava şimdi var mı bilmiyorum. Ama dershaneler her yerde aynı olmaz. Bence gidin beğenmezseniz ayrılırsınız dershaneden. Biz arkadaşımla farklı bir dershaneye ücret alınmadan 1 günlüğüne matematik kursu görmeye gittik ve öyle beğenip yazıldık. Bu tür bir imkan varsa katılın derim.

Arkadaşım gidiyor ve çok çok memnun. Anlattıkları konu içerikleri, çözdürdükleri sorular vs. her şeyinden memnun. O fiyatta indirim için bursluluk sınavına girmiş 8000 küsur TL'den 6500 gibi bir fiyata inmiş. Tabii kendisi 2 ay önce girdi bu sınava şimdi var mı bilmiyorum. Ama dershaneler her yerde aynı olmaz. Bence gidin beğenmezseniz ayrılırsınız dershaneden. Biz arkadaşımla farklı bir dershaneye ücret alınmadan 1 günlüğüne matematik kursu görmeye gittik ve öyle beğenip yazıldık. Bu tür bir imkan varsa katılın derim.

Hangisine gidiyorsunuz ben umraniyedekini dusunuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı