UHD 620 sistem ETS 2 1.31 sürümünü kaldırır mı?

Ak47User

Centipat
Daha fazla  
Benim PC kötü olduğu için ETS 2'yi 1.31 sürümünde indirmek istiyorum. Acaba bu sürümden sonra çıkmış DLC'leri çalıştırır mı? Çalıştırmaz ise önerebileceğiniz sürüm var mı? 4 GB RAM UHD 620 ekran kartım var. En yeni road to Black sea DLC'sini kullanacağım.

Benim PC kötü olduğu için ETS 2'yi 1.31 sürümünde indirmek istiyorum. Acaba bu sürümden sonra çıkmış DLC'leri çalıştırır mı? Çalıştırmaz ise önerebileceğiniz sürüm var mı? 4 GB RAM UHD 620 ekran kartım var. En yeni road to Black sea DLC'sini kullanacağım.
Kaldırır. Daha güçsüz bir kartla oynandı. (HD 4350)

Kaldırır ama herhangi bir grafik beklentisine girmemeni öneririm. En fazla 720P'de 30-35 FPS alırsın.

Senin için en ideal 1.17 ila 1.25 sürümleri.
Ama 1.31 çıkmış olan DLC ve modlarla oynayabilirsiniz. Sonraki DLC çalıştırmaz.

Tüm DLC'ler 1.36'da HD 405 ile 720p Low 30'da oynamıştım. Daha düşük sürüm, çok daha iyi bilgisayar olduğunu düşünürsek, güzelce oynarsın. Zevk vermez vs. deme, o şekilde 50 saate yakın oynamıştım ben. 1.43 zamanı galiba, 15 FPS'te konvoy modunda oynardım arkadaşlarla, o da keyifliydi :)

Oynamak isteyen her türlü oynar ve eğlenir dostum. 800x600 en düşükte, 25 FPS ile GTA IV'ü 300 saatten fazla oynadım, inanman ve istemen yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı