UHD 620 sisteme Windows sürümü önerisi

İstiyorsanız kalın ama güvenliği konusunda bir şey diyemem. Technopat'ta @OgnitorenKs'in hazırladığı bir ISO vardı, isterseniz onu da kurabilirsiniz.

Bir sıkıntı falan yaşarsam geçerim teşekkürler şu fan sesinden az da olsam kurtuldum rahatladı PC :D
Ekran kartı ile işletim sisteminin performansının ne alakası var onu anlamadım?
Ekran kartınız olsun veya olmasın. İşlemciye entegre ekran kartı kullansanız da bütün işletim sistemleri her türlü çözünürlükte ve yenileme hızında çalışabiliyor. Mantıksız konu ve mantıksız cevaplar. UHD 620 ile alakası yok gecikmenin. Kullandığınız ISO dosyasında sorun vardır. Senelerdir Windows 10 Pro'yu UHD620 ile kullandım.

Kanka 2 saat kullandıktan sonra yavaşlıyor ve sistem boştayken fanlar dönüyor nedenini bilmiyorum.

SSD'ye bir test uygulaman daha iyi olur.
Şu an kullandığım Lenovo cihazımda UHD 620 mevcut. Windows 11 kullanıyordum işletim sisteminin sorunları bitmediği için Windows 10 Pro'ya geri döndüm. Sorunsuz kullanıyorum.
Sorun ekran kartınızdan veya işletim sisteminizden kaynaklı değil. SSD kaynaklı olabilir.

Nasıl yapacağım test.

SSD'ye bir test uygulaman daha iyi olur.
Şu an kullandığım Lenovo cihazımda UHD 620 mevcut. Windows 11 kullanıyordum işletim sisteminin sorunları bitmediği için Windows 10 Pro'ya geri döndüm. Sorunsuz kullanıyorum.
Sorun ekran kartınızdan veya işletim sisteminizden kaynaklı değil. SSD kaynaklı olabilir.

Fanlar fazla çalışıyorsa bunun UHD 620 ve işletim sistemi ile alakası yok. Kasa temizliğini yapın ve termal macunu yenileyin.

Fanlar fazla çalışıyorsa bunun UHD 620 ve işletim sistemi ile alakası yok. Kasa temizliğini yapın ve termal macunu yenileyin.

Bir ihtimal bu da olabilir ancak arkadaş gecikmeler olduğunu söylüyor.
İşlemci kaynaklı gecikmeler olsa bu frekans değerlerine yansır ve tespitini yapabilirdi diye düşünüyorum.

Bir ihtimal bu da olabilir ancak arkadaş gecikmeler olduğunu söylüyor.
İşlemci kaynaklı gecikmeler olsa bu frekans değerlerine yansır ve tespitini yapabilirdi diye düşünüyorum.
Gecikme derken ne gecikmesi hocam?

Geri
Yukarı