UHD Graphics 630 Sürücüsü Kurulmuyor

EVrenus

Kilopat
Daha fazla  
Nedenini anlamadığım bir problem yaşıyorum. Aygıt yöneticisinde INTEL UHD Graphics 630 gözükmüyor ve kurmak istediğimde hata veriyor.

İlgili Ekran Görüntüleri

33.png

44.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ekran kartını söküp onboard olarak çalıştırdım. Driveri öyle gördü anca. Sonra tekrar ekran kartını taktım. Ekran kartı güzelmiş :D

Bende de gözükmüyordu sadece GTX 1050 Ti vardı. Onboard çalıştırıp öyle kurdum.

Yanlış Bilgilendirme
Çift monitör için UHD'ye gerek yok harici GPU birden çok monitöre izin veriyor zaten.
Yüklemeniz de işe yaramaz kullanamazsınız.
Anakart destekliyorsa kullanılabilir ayrıca monitörlerim VGA girişli ve ayrıyeten dönüştürücü parası vermek istemiyorum. GTX 1050 Ti için geçerlidir.

Masaüstü bilgisayarda harici ekran kartı kullanılırken dahili GPU gözükmez. Bu yüzden yüklenmez ve yüklemeye çalışmak da yanlıştır.

Streamlabs kullanıyorum ve yayınlarımı onboard işlemcinin yapmasını istiyorum oyunlarda FPS problemi olmasın diye.

Streamlabs kullanıyorum ve yayınlarımı onboard işlemcinin yapmasını istiyorum oyunlarda FPS problemi olmasın diye.
Dediğim gibi GPU çıkarıp önce onboard olarak çalıştır, driveri yükle/güncelle. Sonra BIOS'dan Multiple Monitor seçeneğini aktif et. Res at kapat. Kendi ekran kartı geri yerleştir.

O değilde 2080 Ti sistemli PC var, sistemin düşük olsa neyse niye uğraşıyorsun ?

Alıntıladığın mesaj ile cevabının bir alakası yok? Onboard ile yapıyorsanız harici GPU niye aldınız o zaman? BIOS'dan devamlı değiştiriyorsan orası ayrı mesele.
Anakart destekliyorsa kullanılabilir ayrıca monitörlerim vga girişli ve ayrıyeten dönüştürücü parası vermek istemiyorum.
Desteklemez, sadece Hybrid zamanı sorunlarla beraber destekleniyordu. Bunun haricinde BIOS'dan değiştirmeden kullanamazsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı