UHD kanalları ve spor kanalları olan IPTV önerisi

Daha fazla  
Herkese merhaba! Sevgili Technopat Sosyal kullanıcıları benim isteğim hiçbir futbol maçı yayını yapan kanal içermeyen ve yasal açıdan sorunsuz ve ağırlıklı olarak golf, basketbol, tenis, macera sporları ve motor sporları yayını yapan IPTV kanal listesi önerileri. İngilizce yayın yapan kanallar olması ve de UHD yayınlar olması önceliğimdir. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. İlginiz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba! Sevgili Technopat Sosyal kullanıcıları benim isteğim hiçbir futbol maçı yayını yapan kanal içermeyen ve yasal açıdan sorunsuz ve ağırlıklı olarak golf, basketbol, tenis, macera sporları ve motor sporları yayını yapan IPTV kanal listesi önerileri. İngilizce yayın yapan kanallar olması ve de UHD yayınlar olması önceliğimdir. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. İlginiz için teşekkürler.
Yasal açıdan sorunsuz istiyorsan Digitürk dostum. Maç yayını olan IPTV'ler yasal değiller.

Sevgili Technopat Sosyal kullanıcıları farklı türde sporların yayınını yapan m3u veya m3u8 formatında IPTV kanal listesi desteği sağlayabilir misiniz? Türkiye' deki hukuki durumundan dolayı futbol yayını tercih etmiyorum bunu belirtmek isterim. İnternetten araştırıyorum ama istediğim yayın kalitesinde ve tutarlılıkta bir liste bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bunun yanında IPTV yayın seçeneğinin Türkiye' de yasal ve uluslararası kanalları içerir ölçekte ticari ve teknolojik bir altyapısı niçin oluşturulmuyor anlamıyorum. Teşekkürler...

Geri
Yukarı