Ukrayna'ya gidip laptop almak

Fluuman

Centipat
Daha fazla  
Yazın 8 bin 9 bin liraya Monster laptop almayı düşünüyorum ama yurt dışındaki oyun laptopları 500 dolara falan satılıyor ve kendi kendime acaba Ukrayna'ya gidip mi alsam hem de gezerim diye düşündüm. Sizce de mantıklı değil mi ?

PS5 için bir video vardı Türkiye'de satılan fiyata Ukrayna'ya gidip oradan satın alıp 3 gün de tatil yapıp geri döndüklerini iddia ediyorlardı da bilmiyorum doğruluğunu.

Mantıklı değil. Laptoplarda yalnızca %18 vergi var. Sende aşağı yukarı %25 kar edersin. Ama garanti durumu sıkıntılı olur. Ben almazdım şahsen.
O zaman buradan alayım doğru diyorsun. Peki Monster'ın 8 binlik modelleri oyunlarda nasıl olur ? Ya da daha iyi bir seçenek ne önerebilirsin ? Masaüstü toplamak oyun için daha iyi ama laptop lazım 🙂
500 dolara nasıl bir oyuncu laptopu buldunuz merak ettim. Ukraynaya gitmeye bahane arıyorsun bence :D
O da var kanka 🙂 gidip bi gezmek istiyorum neymiş ne değilmiş ama klavye ve garanti sorun olur diyor ve fiyatlarda çok fark yokmuş zaten galiba

O zaman buradan alayım doğru diyorsun. Peki Monster'ın 8 binlik modelleri oyunlarda nasıl olur? Ya da daha iyi bir seçenek ne önerebilirsin? Masaüstü toplamak oyun için daha iyi ama laptop lazım 🙂

Ben de arıyorum. Monster hakkında 2 kesim var. Biri diyor ki kesinlikle al fiyat-performans bilgisayarı, sorun olsa da hemen hallederler. Diğer ekip diyor ki dış malzemesi çok dandik ekranı sorunlu kesinlikle alma. Ben çok arada kaldım genel olarak Lenovo'nun oyun laptoplarını öneriyorlar ama. 8binlik bilgisayarın modelini yazarsanız YouTube'da oyun testlerini görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı