Ultima 3060 sistemin fiyatı gittikçe düşüyor

Keşke her site Gaming gen gibi olsa en azından diğer sitelerdeki gibi kazık fiyatlar vermiyorlar.

Onlara kartlar anlaşmalı şekilde ucuz geliyor o yüzden ucuz fiyatları var belirli bir fiyat üzeriden satılıyor. NVIDIA TR ile anlaşmaları var diye biliyorum.
Eğer telefonla arayıp parça taktırabiliyor muyuz şu an?

Arayıp söyle benim garantide 5800X var göndercekler idi aradım 5900X ile takas ettiler.

Hocam dolar olarak hesap ederseniz 10 kuruş düşüşte 140 TL hesaplanır. Hesap doğru yani fazla fazla artmıyor. 14000 TL dolar 10 kuruş düşerse 140 TL ucuzlar.

Tamam hocam ama şu an dolar bayağı bir arttı inşallah fiyatı tekrar yükseltmezler
Hocam dolar olarak hesap ederseniz 10 kuruş düşüşte 140 TL hesaplanır. Hesap doğru yani fazla fazla artmıyor. 14000 TL dolar 10 kuruş düşerse 140 TL ucuzlar.

Hocam ama ben onlara mail attığında şey yazmışlardı müşterilerimizin değişen kurdan etkilenmemeleri için özelleştirme idaresi seçeneğini aktif etmiyoruz yazmışlardı ve 14400 TL iken dolar 8.40 idi dolar 8.80 de bile fiyatı 14395 TL yaptılar yani fiyatını düştüğü fiyattan 1 TL bile arttırmadılar
Özelleştirme yapıldığında kargo çok uzun sürebiliyormuş. Arayıp sormanız gerek.

Tamam hocam
LHR 2.0 kartlar artık tüm dünyaya dağıltılmaya başladı haliyle fiyatta düşüyor

O zaman bu sistem seneye kalmadan belki 12200 TL olur sizce ama düşmezse 2022'nin eylül ayına kadar beklerim o zaman kadar büyük ihtimalle 12200 TL olur diye düşünüyorum sizce?
Tamam hocam ama şu an dolar bayağı bir arttı inşallah fiyatı tekrar yükseltmezler

Hocam ama ben onlara mail attığında şey yazmışlardı müşterilerimizin değişen kurdan etkilenmemeleri için özelleştirme idaresi seçeneğini aktif etmiyoruz yazmışlardı ve 14400 TL iken dolar 8.40 idi dolar 8.80 de bile fiyatı 14395 TL yaptılar yani fiyatını düştüğü fiyattan 1 TL bile arttırmadılar

Tamam hocam

O zaman bu sistem seneye kalmadan belki 12200 TL olur sizce ama düşmezse 2022'nin eylül ayına kadar beklerim o zaman kadar büyük ihtimalle 12200 TL olur diye düşünüyorum sizce?
@irfanumut
Özelleştirme yapıyorlardı sanırım. Telefonla arayıp özellikle istemeniz gerekiyordu diye biliyorum. Bana öyle demişlerdi.

Hocam sistem şu an 14200 TL sizce bu sistem 2022'nin eylül ayına kadar 12200 TL olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı