Ultima-3600 RTX 2060 nasıl?

mustafa özalp

Decapat
Daha fazla  
Bu sistem ile yayın açmayı düşünüyorum. CS:GO, GTA 5 FiveM gibi oyunlar oynayacağım yayında vs. bu sistemle CS:GO'da düşük ayarlar 4.3 ekranda ortalama kaç FPS alırım. Yayınlarımı vs rahatlıkça yapabilir miyim? Not: Bütçem maksimum 12K.

Bu sistemlere de bakabilirsiniz. 12K bütçe az para değil.
Ben göz ucuyla bunları buldum biraz daha fiyat araştırın.

1. daha iyi gibi geldi gözüme ama 2. de pek fena degil. Ama hocamız yayın acıp anladıgım kadarıyla oyun videoları yayınları yapacak SSD ya da HDD alıp onu biraz GB ını yükseltmeli.

Bu sistem ile yayın açmayı düşünüyorum. CS:GO, GTA 5 FiveM gibi oyunlar oynayacağım yayında vs. bu sistemle CS:GO'da düşük ayarlar 4.3 ekranda ortalama kaç FPS alırım. Yayınlarımı vs rahatlıkça yapabilir miyim? Not: Bütçem maksimum 12K.

Bu sisteme bu para çok bence.

1. daha iyi gibi geldi gözüme ama 2. de pek fena degil. Ama hocamız yayın acıp anladıgım kadarıyla oyun videoları yayınları yapacak SSD ya da HDD alıp onu biraz GBını yükseltmeli.

Aynen yayın açacağım.

RX ekran kartı istemiyorum RTX'li olsa daha iyi olur.

Son düzenleme:
Merhaba, 1 ay önce Ultima-3600'ü aldım. Yaklaşık olarak da 1 ay kadar araştırdım, ne alayım diye. RTX mi, Intel mi, AMD'mi vs... Diye. Kafayı yemek üzereydim ve sonunda bu sistem de karar kıldım. gaming.gen.tr kesinlikle fiyat olarak diğerlerinden kat kat iyi. Bunu anladım. Ayrıca teslimat ve ürünün hazırlanması konusunda da çok yardımcı oldular. Bu açıdan da rahat olabilirsiniz.

Gelelim sistem özelliklerine. Fazla detaya gerek yok bence. Bütçenizi arttırırsanız tabii ki daha iyilerini alabilirsiniz. Ama O bütçe ile bence alabileceğiniz en iyi sistem.

Yayınlarınızı oyunlar ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.

Geri
Yukarı