ULTIMA-6700XT vs Guild [ModartPC]

Erenizm

Centipat
Arkadaşlar biri 16 bin lira olarak ULTIMA-6700XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB OC / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Diğeri ise 18 bin lira olarak Guild [ModartPC] | AMD Ryzen 7 5700X | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6800 16 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Gözüme çok cazip geldi.
Normalde en üsttekini sipariş vermeyi düşünüyordum ancak cumaya kadar beklemeyi düşündüm. Özellikle İncehesap için ve alttakini görünce fikrim biraz değişti, 2 bin lira eklemeye değer mi? Bir de 18 bin olanın üstüne bir şey ekleyemem. PSU'suna falan kötü denmiş, yine de alınır mı? O paraya?

2. sistemi alman çok daha iyi olur ancak alacaksan 300 lira daha verip anakart kısmında ASUS B450 TUF seçersen daha iyi olur.

18.000TL'ye sistem toplayıp Apacer RAM ve Gamepower PSU kullanmak nedir Allah aşkına. Kim yaptı bu sistemi? Evet, GameBooster, Frisby gibi markalar kadar kötü değiller ancak bu bütçede daha kaliteli markalar kullanılabilirdi.

Alttakinden kastınız hangisi hocam? Sizin attığınız 6700XT'li sistemden bahsediyorsanız 2K veya 4K monitör ile kullanılması şartıyla gayet güzel sistem, alınabilir. Bütçeyi arttırabiliyorsanız @spukka hocamın attığı sistem de gayet güzel.
Evet hocam üstteki dicektim,6700 XT olan,yanlış olmuş.Hocam peki o sistemi 1920x1080 ile kullansak kötü mü olur acaba?

Geri
Yukarı