ULTIMA-DUAL3060 nasıldır?

O kadar da değil hocam. Evet güç olarak da fark eder ancak aradaki fark sadece 15MHz. 15MHz fark edilebilecek bir değer değil. Alan arkadaşın kararı tabii ki ancak aradaki farkın 400TL olduğunu düşünmüyorum.

Hocam o 400 lira ileride büyük sıkıntılara yol açabilir. 14 bin lira para veriyor 400 lirayı da versin bir zahmet.
Dual serisinin ısınma sorunu yenilenmiş versiyonu yani EVO ile bitti.

Hocam yine de 400 lira için o kartı almaya değmez. Kesinlikle TUF olanı alınmalı.

ASUS Dual serisi ısınma sorunu olan bir seri. PSU'ya gelecek olursak daha önce adını sanını pek duymadım bir arkadaşımda vardı sorunluydu ama ne sorunu vardı tam hatırlamıyorum.

Yeni nesil Dual serisi gayet güzel. Çok geriden geliyorsunuz galiba. PSU da ASUS'un TUF, yani askeri sınıf komponentlerinden oluşan bir PSU.

3-5 derece diye bir şey yok. Uzun ömürlülük olarak da düşünmek gerek. 2 fanlı ASUS Dual kart hem daha sesli çalışacak, hem daha fazla ısınacak hem de OC için daha az potansiyel sunacak.

Ömrüne o kadar etki etmeyecek. 70 derece ile 65 derece arasında fazla fark olmaz. Asıl fark aşırı yüksek sıcaklıklarda oluşur. 80 derece gibi. 80 derece olursa ömrü biraz azalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı