ULTIMA-TUF3070 / ULTIMA-ROG3060Ti Alınır mı?

Robert

Kilopat
Şu iki hazır sistem nasıldır, alınır mı?

Gayet güzel duruyor. Herhangi bir uyumsuzluk veya kronik sorunlu parça göremedim. İşin garip tarafı 3070'li sistem diğer sistemden 100 TL daha ucuz.

Elemanlar güzel duruyor. PSU olarak CV serisi nasıldır bilemiyorum ama. Fiyat olarak ise hesaplamak lazım tek tek almak belki daha ucuza geliyor olabilir. 3070'lisini tercih edin derim hem daha iyi hem daha ucuz.

Gayet güzel duruyor. Herhangi bir uyumsuzluk veya kronik sorunlu parça göremedim. İşin garip tarafı 3070'li sistem diğer sistemden 100 TL daha ucuz.

Evet 3070'li sistem daha ucuz galiba onunda sebebi 3060 Ti'ın ROG STRIX olması sanırım en pahalı versiyonu falan galiba 3060 Ti'ın.

Elemanlar güzel duruyor. PSU olarak CV serisi nasıldır bilemiyorum ama. Fiyat olarak ise hesaplamak lazım tek tek almak belki daha ucuza geliyor olabilir. 3070'lisini tercih edin derim hem daha iyi hem daha ucuz.

Bu siteyi ben de çok bilmiyorum fakat dikkatimi çekti yani bence tek tek toplasanız bundan pahalı gelme şansı var sanırım.

Evet 3070'li sistem daha ucuz galiba onunda sebebi 3060 Ti'ın ROG STRIX olması sanırım en pahalı versiyonu falan galiba 3060 Ti'ın.

Bu siteyi ben de çok bilmiyorum fakat dikkatimi çekti yani bence tek tek toplasanız bundan pahalı gelme şansı var sanırım.
Deneyin hocam en fazla 30dk'nızı alır. Niye ihtimale bırakıyorsunuz ki?

Bence ikisinin de eksileri var. PSU olarak CV650'den çok daha iyi ürünler var. Bunun dışında RTX 3070 olanda Corsair LPX RAM'ler bulunuyor, bu RAM'lerin XMP modunda sıkıntılar yaşanabiliyor. Bende de var ben bir sorun yaşamadım ama yaşayanlar var. B550 Plus yerine bu bütçede tek tek toplarsan çok daha iyi anakartlar sığıyor.

RTX 3060 Ti olanı konuşmaya gerek yok o paraya 3060 Ti toplanmaz.

3070li sistem için parçaları kendi sitesinden tek tek toplayınca 19 bini geçiyor. piyasaya göre de fena fiyat değil. psu ve ssd dışında hepsi iyi ürünler. ve hdd yok.

Geri
Yukarı