Ultimaker Cura "cx_freeze: Python eror in main script" hatası

GokhanTRGT

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 3 boyutlu yazıcı için kullandığım ultimaker cura programı bu hatayı verdi. Windows 8'de sorunsuz kurdum, direkt çalıştı fakat formatlayıp Windows 7 Home Basic yükledim. Normal şekilde kurdum, çalıştırmaya çalıştığımda bu hatayı aldım. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Bu sorun evrensel sorun. Çok araştırdım, çözüm bulamadım. Bilen varsa tüm dünyaya yardım etmiş olacak. Forumun tıklanma sayısı çok artacaktır. Yöneticileri de davet ediyorum, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    211,8 KB · Görüntüleme: 65
Çözen arkadaş dünya barışını sağlayacak, dünyadaki savaşların, açlığın ve sefilliğin bitmesini sağlamış olacak. Hadi Technopat! Bu görev hepimizin! (bayağı abartmışsınız hocam bu arada :D)

Sürüm farkı olabilir mi yüklemeye çalıştığınız programlar arasında? Yeni kurduğunuz bilgisayara kurduktan sonra silip tekrar yükleme yaptınız mı hiç?

Çözen arkadaş dünya barışını sağlayacak, dünyadaki savaşların, açlığın ve sefilliğin bitmesini sağlamış olacak. Hadi Technopat! Bu görev hepimizin! (bayağı abartmışsınız hocam bu arada :D)

Sürüm farkı olabilir mi yüklemeye çalıştığınız programlar arasında? Yeni kurduğunuz bilgisayara kurduktan sonra silip tekrar yükleme yaptınız mı hiç?
:D formattan sonra direk kurdum bu hatayı aldım acilen çözüme kavuşturmam gerekiyor tekrar format atsam düzelme şansı varmı ben bilgisayarda eksik bir yazılım oldugunu düşünüyorum DLL gibi bişe

Dosya Ekleri

• 22.png
    22.png
    77,7 KB · Görüntüleme: 36
sorunu şu şekilde çözebildim tekrardan windows 8.1 single yükledim ben windows 7 home basic sisteminden kaynaklı sorun olduğunu düşünüyorum windows 7 ultimatedede sorun çıkarmaz diye düşünüyorum yinede bunun kesin çözümünü bilen olursa yorum yazsın belki yardımımız dokunur iyi forumlar

Yeni konular

Geri
Yukarı