Ultimate Team için FIFA 20 alınmalı mı?

Hocam sakın almayın. Bu zamana kadar her çıkan FIFA oyununu FUT için aldım ve her sene pişman oldum. Sebebi ise çok belli. Bu normal bir oyun değil bu bir ''KUMAR''. En basit açıklamasını yapayım sana, en günceli olan FIFA 19 için 2200 FIFA Points kazandım Yunus FC adlı kanalda. Ortalama 150 TL yapıyor ve açtığım paketlerden çıkan en iyi oyuncu Dybala ki o da artık çöp diyebiliriz oyunda. Oyunda Momentum sonuna kadar dayalı, kimin kartı daha iyiyse o kazanıyor. Alacaksan en uygun fiyatı bekle ve o zaman al.

Pc' de almanı tavsiye etmem. Bilmem haberin var mıdır. Dünyada üst klasman oynayan lisanslı toplam 190.000 bin futbolcu var. Ancak Fifa 19 pc sürümünde transfer markette ortalama 170.000-220.000 futbolcu , malzeme, teknik ekip yer almakta. Her anlamda kısıtlı. Elinde coins olsa bile malzeme ve oyuncu bulman bile çok zorlaşıyor. Bir kötü haber daha, FİFA 20' i orta düzeyde oynaman için en az 128 bit ekran kartlı ve 640 @ 1096 - 1202 (Boost) MHz düzeyinde bir ekran kartı gerekiyor. Şu an en uygun 4999 tl. Hilecilerle karşılaşmanda olası.

PC için Ultimate Team tavsiye etmem. Oyuncu sayısı az olduğu için oyuncu kartları pazarda bulunamıyor, bulunsa dahi gereğinden pahalı oluyor (istediğin kadroya ulaşamazsın). Bazı maçlarda karşına hileciler çıkabiliyor (Draft maçlarında özellikle) sen maçı galip götürürken birden oyun kendisini alt taba alıp seni mağlup sayıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı