Ultra ayarlara alınan RDR2 yükleme ekranı ardından çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Pyrohydro

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
gtx 1050ti
İşlemci
i5 8300h
Dün RDR2'ye girdim ve Ultra ayarlarına çektim, fotoğraf modunda gezinmek için. Sonra fark ettim Ultra ayarlarda FPS düşük, kasıyor falan ama beni çok rahatsız etmiyor ve böyle kalsın dedim. Bugün ise açılmıyor, o en baştaki siyah ekranın altındaki çubuk dolunca çöküyor. Oyun orijinal, Steam'den aldım ve bütünlüğü de doğruladım. Oyun hala çöküyor ama bence hata ayarların yüksek olması. Hata gerçekten bu mu? Oyuna girmeden grafik ayarı yapıp sorunu çözebilir miyim? Ya da başka çözüm var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 1050 Ti ile ultra ya almak büyük hata.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bana yardımcı olmuştu, umarım sanada yardımcı olur 🥰

Paylaştığınız için teşekkürler ama hepsini denedim hala çöküyor.

Belgelerim\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings\system dosyasını yedekleyip silebilirsiniz. Hangi ayarları yapacağını biliyorsanız direkt dosyayı açıp içindeki değerleri değiştirmeyi de deneyebilirsiniz.

Değiştirdikten sonra kaydetmeyi unutmayın.

Belgelerim\Rockstar Games\Red Dead redemption 2\Settings\system dosyasını yedekleyip silebilirsiniz. Hangi ayarları yapacağını biliyorsanız direkt dosyayı açıp içindeki değerleri değiştirmeyi de deneyebilirsiniz.

Değiştirdikten sonra kaydetmeyi unutmayın.

Bunu da yaptım, hala çöküyor, ayarların hepsini en düşüğüne ayarladım hatta çözünürlüğü bile 1280x720 yaptım, acaba silip yeniden yüklesem açılır mı?

Dün RDR2'ye girdim ve Ultra ayarlarına çektim, fotoğraf modunda gezinmek için. Sonra fark ettim Ultra ayarlarda FPS düşük, kasıyor falan ama beni çok rahatsız etmiyor ve böyle kalsın dedim. Bugün ise açılmıyor, o en baştaki siyah ekranın altındaki çubuk dolunca çöküyor. Oyun orijinal, Steam'den aldım ve bütünlüğü de doğruladım. Oyun hala çöküyor ama bence hata ayarların yüksek olması. Hata gerçekten bu mu? Oyuna girmeden grafik ayarı yapıp sorunu çözebilir miyim? Ya da başka çözüm var mı?

Bir de şunu da ekleyem, oyuna bugün 5GB bir güncelleme geldi ondan kaynaklanma ihtimali var mıdır?

Geri
Yukarı