Ultra Ayarlarda Battlefield 4 Oynamak için Sistem Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kadir_Keleş

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri. :) Ben daha 13 yaşındayım ve bir oyun bilgisayar toplamak istiyorum, fiyatı önemli değil. Ancak Battlefield 4 Ultra ayarlarda oynamak istiyorum, bana yardımcı olabilir misiniz? Bilgisayarcımda parçaları birleştireceğim. Ayrıca bunun için ekipmanlar tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde yaşım 13 fakat kendi bilgisayarımı topladım. Sende yapabilirsin. Videoları izleyerek yap. Bu arada bütçeniz nedir ? Ve sakın bir bilgisayarcıya parçaları vermek gibi bir hataya kapılmayın. 2 Verirsiniz 1 gelir.

Bütçem iyi yani 5.000 liralık veya biraz daha üstü bir fiyata bilgisayar toplayabilirim :)

5000 tlye Msı Ghost Pro alabilirsin tabi istersen. Sisteme her şey dahil mi ? Birde konuyu yanlış yere açmışsın.

Buyur abicim; ben kendi sistemimde ultrada oynuyorum sana daha iyisini topladım.
Anakart' ın ve Kasa' nı Hepsiburada.com' dan seçtim. Diğerleri Vatan Bilgisayar topladım.
Yaklaşık 5.000 TL.

Adsız.png

Param olsa da ben alsam :D
Eki Görüntüle 38258

Ekleme: @Silinen üye'ın topladığı sistem kötü. Benimki daha iyi oldu.
Bende sizi bir eleştireyim madem. :)
3200 Mhz Anakart'a 1600' lük ram ne alaka ? Nasıl bir mantık ?
Ayrıca seçtiğiniz soğutucu anakart ile uyumsuz 1150 değil. Nasıl takacaksın ?

Ayrıca benim önermiş olduğum sistem farklı bir işlemci önermişsiniz. 2 işlemci arasında %7 Fark olarak İntel önde ve fiyat olarak 3 katı bir fiyat.

Şimdi merak ediyorum ne bakımdan bu sistemde diğerine göre iyi dediniz ?

Bende sizi bir eleştireyim madem. :)
3200 Mhz Anakart'a 1600' lük ram ne alaka ? Nasıl bir mantık ?
Ayrıca seçtiğiniz soğutucu anakart ile uyumsuz 1150 değil. Nasıl takacaksın ?

Ayrıca benim önermiş olduğum sistem farklı bir işlemci önermişsiniz. 2 işlemci arasında %7 Fark olarak İntel önde ve fiyat olarak 3 katı bir fiyat.

Şimdi merak ediyorum ne bakımdan bu sistemde diğerine göre iyi dediniz ?
Arkadaş mesaj atmamış ama ben atayım. Bu arada bence bu forumda bu mesajlar çok gereksiz.
1-)Her anakart kaç mhz veriyor ise o kadar ram takmaya gerek yok. Technopat'da videolarında Z97 anakarta (3000mhz)1600 Mhz RAM takıyor.
2-)1155 ile 1150 aynı boyuta sahip Technopat videolarında bakabilirsin.

Arkadaş mesaj atmamış ama ben atayım.
Bence bu forumda bu mesajlar çok gereksiz
1-)Her anakart kaç mhz veriyor ise o kadar ram takmaya gerek yok.Technopatta videolarında Z97 anakarta (3000mhz)1600 mhz ran takıyor.
2-)1155 ile 1150 aynı boyuta sahip technopat videolarında bakabilirsin.
İyi okuyun takılmaz demedim. Aynı özelliklere sahip daha ucuz bir kart alabilir demek istedim yüksek hızlarım maliyetide yüksek olur gereksiz masraf yani. 200 - 400 arasındaki bir anakarttan bile aynu performansı alabilirsin. Senin burada verdiğin para kullanılmıyacak özelliklere gidiyor malesef 3200 Mhz' ye çıkarsa destek haliyle fiyat yüselir.
Ayrıca Extra ekran kartı alıyorsun DVI portuda gereksiz. Neden 100-150 Tl fazla para versin ki ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı