Ultra Ayarlarda Battlefield 4 Oynamak için Sistem Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı özelliklere sahip daha ucuz bir kart alabilir demek istedim yüksek hızlarım maliyetide yüksek olur gereksiz masraf yani. 200 - 400 arasındaki bir anakarttan bile aynu performansı alabilirsin.
Ayrıca Extra ekran kartı alıyorsun DVI portuda gereksiz. Neden 100-150 Tl fazla para versin ki ?
200 400 liralık anakartla Z97 ile aynı uzun ömürlü olamaz. Z97 soğutması, oc edilmesi güncel sürümlere destek olması, özel biosu,tek tuşla overlocku ve daha birçok şeyi barındırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
200 400 liralık anakartla Z97 ile aynı uzun ömürlü olamaz. Z97 soğutması,oc edilmesi güncel sürümlere destek olması,özel biosu,tek tuşla overlocku ve daha birçok şeyi barındırıyor.
Kullanıcağı özelliklerin hepsi bu Anakartta var. Buyur sitesini incele. Aşağıda kartın bir bölümünü paylaştım.
Yazdığın herşey burada var; bir çok özellik demişsin zaten bir çok özellik var diye pahalı onu biliyoruz zaten bize bir çok diye belirttiğin yer gereksiz. Onu diyorum ben zaten.
MSI B85M GAMING Intel B85 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart Fiyatı

"Military Class 4, en kötü koşullarda bile sisteminizin kararlılığını arttıran temel bileşenlerden oluşur. Nem ve yüksek ısı koruması sisteminizin her türlü ortamda sağlam bir şekilde çalışmasıı sağlarken yeni PCB yapısı EMI (elektromanyetik girişim) radyasyonlarını sınırlar. Tüm bunlara ek olarak konnektörlerdeki ESD (elektrostatik deşarj) koruması, kısa devreye karşı sisteminizi korur."

250 TL kullanmıyacağı bir özelliğe gidiyor. Dahada tartışmıyacağım sizinle ve yine söylüyorum önce bilginizi gözden geçirin daha sonra bir konu hakkında yorum yapın.

Kardeşim 5000 tlye o anakart yakışır mı ? Anakart alacaksa düzgün anakart alsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı