Ultra ayarlarda oynatabilecek PC önerisi

Bütçe
1700-2300 $

bakış01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yurt dışından gelecek olan akrabam aracılığı ile bir Gaming laptop alacağım. Sizce hangi modeli neden almalıyım? Sadece oyun için kullanacağım (ekran ez az 16" ya da üstü) bütçe 1700$-2300$ arası önerilerinizi bekliyorum. Ben bunu beğendim PC'den fazla anlamadığım için değerli kardeşlerime sormak istedim görüşleriniz ve önerileriniz önemli? 2022 newest Lenovo Legion 7 Gaming laptop, 16" 165Hz QHD IPS display, Intel 11th gen i7-11800h (8 Core) 2.30 GHz, Windows 11h, storm gray (i7-11800h | 64 GB RAM |3TB NVMe | RTX3070) https://a.co/d/aY71fjl bunun 5 Pro'su da var.

Hocam bağlantıyı alamadım fakat bu var Amazon'da sanırım 15.6 inç çok sorun değilse alınabilir. 2200 dolar.

ASUS ROG STRIX Scar 15 (2022) Gaming Laptop​

Attığınız laptop iyi fakat RAM ve SSD'den kısıp bunu almanızı öneririm, çok daha performanslı:

Sonradan RAM ve SSD yükseltmesi yapabilirsiniz isterseniz. Ne güzel ya, yurt dışında 1400 dolara bile 3060 laptop alınıyor, burada en ucuz 20K.
Bu model ısınma konusunu çözmüş bir model. Bence diğer laptoplardan üstün olmasını sağlayan bir şey bu. Bu kadar güçlü bir laptobun 80 dereceyi bile görmemesi çok iyi.

Attığınız laptop iyi fakat RAM ve SSD'den kısıp bunu almanızı öneririm, çok daha performanslı:

Sonradan RAM ve SSD yükseltmesi yapabilirsiniz isterseniz. Ne güzel ya, yurt dışında 1400 dolara bile 3060 laptop alınıyor, burada en ucuz 20K.
Malesef laptopu bırakın 30 bin 45 bin TL bir telefon fiyatı fiyatlar hiç normal degil telefon özel tüketim degil bir ihtiyaçtır.

Legion 7 sogutma performans ve kalite anlamında gayet başarılı model, alternatif olarak bu bakılabılır. Amazon.com
Model gayet iyi ama Asuslarda ekran çok küçük 17.3 olanlarda çok pahalı malesef

Hocam bağlantıyı alamadım fakat bu var Amazon'da sanırım 15.6 inç çok sorun değilse alınabilir. 2200 dolar.

ASUS ROG STRIX Scar 15 (2022) Gaming Laptop​

Tek sorun 15.6 olması yurtdışından PC getirilir mi masaüstü? Bi bilginiz var mı rtx 3080 Li bi sistem alasım var legion T5 gibi

Malesef laptopu bırakın 30 bin 45 bin TL bir telefon fiyatı fiyatlar hiç normal degil telefon özel tüketim degil bir ihtiyaçtır.

Model gayet iyi ama Asuslarda ekran çok küçük 17.3 olanlarda çok pahalı malesef

Tek sorun 15.6 olması yurtdışından PC getirilir mi masaüstü? Bi bilginiz var mı rtx 3080 Li bi sistem alasım var legion T5 gibi
Masaüstü alma imkanınız varsa eğer çok çok daha güçlü bir sistem alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı