Ultra hafif oyuncu faresi önerisi

Herkes dağılsın
Emredersin paşam.
karar verdim almayacağım hafif mouse bayağı kötü imiş
Kesin öyledir.
Herkes dağılsın konu kapandı, karar verdim almayacağım hafif mouse bayağı kötü imiş ROG Chakram Core alacağım ağırsa DPI arttırırım.

ROG Chakram Core'un normalden tek farklı kablolu olması.
Çok ağırsa DPI arttırırım nasıl bir mantık? 800 TL verip kablolu mouse alıyorsunuz :D

Ay ağır olsun ya ne zormuş hafif seçmek ROG Chakram Core alacağım ağır ama NVIDIA Reflex monitör çıktığında işime yarar.
Sırf joystick var diye 1000 TL civarına satılan gereksiz pahalı bir mouse. Ama hayırlı olsun bütçenizi bu şekilde çöpe atıyorsanız herhalde babanız AKP milletvekili.
Herkes dağılsın konu kapandı, karar verdim almayacağım hafif mouse bayağı kötü imiş ROG Chakram Core alacağım ağırsa DPI arttırırım.
Çok atarlı konuşma bence burada yardım etmeye çalışıyoruz sen bize ''Dağılın.'' falan diyorsun. Biz burada yardımcı olmaya çalıştık. İyi günler.

1619081047568.png

Bütçem fazla diyorsun, ağır fare kullanamıyorum en iyisini önerin diyorsun biz de sana en iyisini öneriyoruz. GPX Superlight gibi. Ondan sonra ağır mouse almak istediğini söylüyosun, kablosuz istemiyorum diyorsun. O zaman en kalitelisini sormayacaksın.
G502 Hero da alabilirim belki.
Bu konu troll bence, ya da yaşı kaçtı bu arkadaşın 12 mi? Belli ediyor kendisi, tebrikler.

Yeni konular

Geri
Yukarı