Uluslararası para transferi nasıl alınır?

Okay many

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim arkadaşım Amerika'da yaşıyor bana kredi kartı üzerinde dolar göndereceğini söyledi. Ben de bu doları nasıl Türk lirasına çevirebilirim ve hangi uygulamayla onun attığı doları alabilirim? PayPal bayağıdır Türkiye'de yasaklı başka bir uygulama var mı yardımcı olabilir misiniz?

Not: Uluslararası para transferi nasıl alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, benim arkadaşım Amerika'da yaşıyor bana kredi kartı üzerinde dolar göndereceğini söyledi. Ben de bu doları nasıl Türk lirasına çevirebilirim ve hangi uygulamayla onun attığı doları alabilirim? PayPal bayağıdır Türkiye'de yasaklı başka bir uygulama var mı yardımcı olabilir misiniz?

Herhangi bir bankadan dolar hesabı açın ve IBAN bilgisini ona verin. (Swift kodu da lazım olabilir, onu da verin yine de.)

Edit: MoneyGram da olabilir.

Western Union olabilir. Farklı para birimleriyle uluslararası alanda para transferi ve ödemeler sağlamakta.

Western Union olabilir. Farklı para birimleriyle uluslararası alanda para transferi ve ödemeler sağlamakta.

Sizin verdiğiniz uygulamada cogu yorum hep eleştirisel yorumlar kayıt olunmuyor, para transferi 2gun deyip10 gündür halen bekleyenler var

Herhangi bir bankadan dolar hesabı açın ve IBAN bilgisini ona verin. (Swift kodu da lazım olabilir, onu da verin yine de.)

Edit: MoneyGram da olabilir.
Papara yada abimin iş bankası var o olurmu?

Kendim de yurt dışına satış yaparken kullandıgım TransferWise'ı yeni adıyla Wise'ı tavsiye ederim. Hafta içi aynı gün ya da sonraki gün para hesabınıza gelmiş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı