Uluslararası ticaret ve finansman okunur mu?

melkorrrr

Yoctopat
Selam arkadaşlar, bir bölüm var size danışmak istedim. Şöyle %100 İngilizce uluslararası ticaret ve finansman bölümü okunur mu? Üniversite kendimi geliştirmeyi düşünüyorum ileri seviye İngilizce ve Almanca öğrenerek?

Okunur kendini geliştirmek için ama o bölümden mezun olduktan sonra Türkiye'de iş bulabilir misin bilmiyorum kendinizi geliştirip yurt dışında çalışma fırsatı olabilir bir de hangi üniversitede okuyacaksınız.

Okunur kendini geliştirmek için ama o bölümden mezun olduktan sonra Türkiye'de iş bulabilir misin bilmiyorum kendinizi geliştirip yurt dışında çalışma fırsatı olabilir bir de hangi üniversitede okuyacaksınız.
kanka inan hiç bilmiyorum sadece %100 ingilizceleri yazacağım daha karar vermedim yani sdaece bölüm araştıyorum

güncel

Son düzenleme:
İyide dostum sana bir üniversite veya farklı bir bölüm önermem için ilk önce ne istediğini söylemen lazım sıralaman kaç nasıl bir üniversite istiyorsun devlet mi yoksa özel mi bunları bizimle paylaşırsan daha kolay yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı