Umudunuzu yitirmeyin

İlk turda sandıklara sahip çıkamayan CHP yönetiminin ikinci turda da çıkmayacağını düşünüyorum. Tarihimizim en önemli seçimi olabilecek bu seçimde böyle tedbirsizlik olmaz.
Satılmış Onursal görevden alındı ve yerine Kaftancıoğlu ile İmamoğlu geldi. Kaftancıoğlu'nu sevmem ama İstanbul seçiminde ve geçen seçimde oyları çok iyi korudu. Ellerinden geleni ardına koymazlar.

İlk turda sandıklara sahip çıkamayan CHP yönetiminin ikinci turda da çıkmayacağını düşünüyorum. Tarihimizim en önemli seçimi olabilecek bu seçimde böyle tedbirsizlik olmaz.
O konuda sorumlu kişiler değiştirildi. Ve yeni ekip gerçekten deneyimli güçlü kişilerden oluşuyor.
ANKA sunucularının kapasitesi, hat değerlerinin ve güvenliğinin güçlendirilmesi lazım. Bu konuda destek vereceklerdir.

CHP sandıkları iyi korudu sadece YSK verilerini yanlış girmesine engel olamadı. 11 gün sonra seçimde son güvenlik eksiklerini tamamlarlarsa kazanabiliriz. En azından 5 yıl değil 11 gün bekleyeceğiz. Umudumuzu yitirmeyelim.

Bence en büyük sorun seçmenin agresifliğinde, kendileri dışında partileri savunanları hakarete boğup, lakaplar takıp, hatta dinine bile hakaret edenler var. Laiklik, demokrasi diye bağırıp aynı zamanda sen aday olma kazanamazsın diyenler var, iftiralar zaten ortada. Sırf kendi istediği kazansın diye diğerlerini yok sayamazsınız. Sırf siz oy verdiniz diye kazanacakta değil, bir gazla yakınlarınızı veya tanımadıklarınızı kırmaya hiçkimsenin hakkı yok. Demek istediğim sadece bu, lütfen agresifliği bırakarak barış ortamı yaratarak kendinize sadece oy verecek değil, devamında yoldaş niteliğinde olacak bir seçmen grubu ayarlayın. Şu anlık oyumu boş vermeyi düşünüyorum, umarım söylediklerim doğru anlaşılır. Sen oyunu ver sonrasına devamında bakarsın demeyin, ben o tür bir seçmen grubuyla aynı grupta olmayı kabul etmiyorum. Eğer bir şeyler değişirse oyumu vermeyi düşünebilirim. Gerçi buradan kime sesimi duyurabileceksem artık...
Emin olun benim gibi düşünen birçok seçmen var, 3-5 kişi diyerek geçmeyin.
Boykot meşru bir haktır elbette. Ama o an bu an değil.
Yine de izleyin bakalım gelişmeleri. Umarım kararınız değişir.

Hiçbir şey daha bitmedi dostlar. Çok hile yapıldı. Kanıtları da var araştırırsanız bulabilirsiniz. Muhtemelen görmüşsünüzdür zaten. Kullanılmayan 8 milyon oy, geçersiz sayılan 1 milyon oy ve yeni seçmenlerin kullanacağı 50 bin oy var. Diyebilirsiniz adam yüzde 49.50 aldı ne anlamı var ki diye. Emin olun en az yüzde 3'ü hile hurda ile. Islak imzalı tutanaklar ile oy sayıları asla uyuşmuyor. Yırtılmış kimlikler de ortaya çıkmaya başladı. Belki ölüler bile oy kullanıyor bu seçimde. Yüksek güvenlik önlemleri, sinan oğan ve ince seçmeninin gönlünü alırsak kazanma şansımız var. O yüzden ne olur 2.tur sandığa gidin. Kılıçdaroğlu'na küsüp de oy vermemezlik yapmayın. Olan bize olur çünkü. Oy vermeyecek olanlar da illaki olacaktır. Onlara da bir iki bir şey demek istiyorum. Siz oy verseniz de vermeseniz de bir taraf seçilecek. O yüzden mantık basit. Değişim istemiyorsanız oy atmayın ya da şu anki iktidara verin. Ama bir şeyler değişsin istiyorsanız yalvarıyorum oyunuzu kullanın. Kk'nın hataları var elbette. Ama bunu iktidara geldikten sonra eleştiririz. Şu an vakti değil. Tehlikenin farkında değilseniz şöyle bir hatırlatma yapayım. Şu anki iktidar PKK ile iş birliği yapacağız diyen bir parti ile ittifak. Bu bile başlı başına yeterli. Yukarıda anlattığım gibi mantık basit değişim istiyorsanız oy atmalısınız. Bu konuyu veya buna benzer diğer konuları/videoları oy vermeyecek insanlara yollayın. Bir kişiyi bile ikna etseniz iyidir. Ne olur bu dediklerimi bir düşünün. Ve umudunuzu kesmeyin kazanacağız.

Kanka AKP yide sevmiyorum CHP peyide CHP gelirse Meksika'daki olaylar olur terör uyuşturucu kaçakçılığı AKP'de şeriatçı sinan oğan iyi bence.

Kanka AKP yide sevmiyorum CHP peyide CHP gelirse Meksika'daki olaylar olur terör uyuşturucu kaçakçılığı AKP'de şeriatçı sinan oğan iyi bence.
Uyuşturucu falan olmaz hocam. Adamları bir kere Venezuellada gördünüz mü? Bu iktidarı gördük. Maske yardımı ayağına ne işler çevirdiler kim bilir. Sinan Oğan 2.turda olmayacak zaten. Medya algısına inanmayın hocam. Chp parlamenter sisteme dönecek zaten. Yönetim eşit olacak kısaca. Öyle Kürdistan falan kurulmaz yani. Dediğim gibi siz oy kullansanız da kullanmasanız da bir taraf kazanacak. O yüzden gelin artık bir değişim yapalım. Şuanki iktidar kalırsa birşey değişmeyecek. Ama Kk kazanırsa birşeyler değişebilir. Emin olun şuanki halimizden daha kötü olması mümkün değil.

2.Tur günü son ses açacağım. Umudunuzu Yitirmeyin!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazen bunca 20 yıllık iktidarın muhalefeti satın almış olması olasılığı beni yiyip bitiriyor.

Distopyalara bir şey diyemiyorum ama en azından ortada sadece iki aday olduğunu söylemek zorundayım.
Pusulada sadece iki isim var. Sinan Oğan bu seçime giremiyor.
Oy verecekseniz ya Erdoğan ya Kılıçdaroğlu'na oy vereceksiniz.

Distopyalara bir şey diyemiyorum ama en azından ortada sadece iki aday olduğunu söylemek zorundayım.
Pusulada sadece iki isim var. Sinan Oğan bu seçime giremiyor.
Oy verecekseniz ya Erdoğan ya Kılıçdaroğlu'na oy vereceksiniz.
Küçük de bir ekleme. Oy atmamanız da Erdoğan'a atmanız ile eşit zaten. O yüzden düzeni sevmiyorsanız ne olur oy atın. Eğer atmazsanız ve Erdoğan kazanırsa üzgünüm ama bu ülke bitecek. Şuan bile rezalet durumdayız. Ben bu yazıyı yazarken bile dolar artıyor. Yarına çıkabileceğimizin garantisi yok tamamen şansa yaşıyoruz bu ülkede. O yüzden lütfen artık birşeyleri değiştirelim. Oyunuzu atıp son görevinizi gerçekleştirin. Birşey kaybetmezsiniz ama çok şey kazanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı