Umudunuzu Yitirmeyin

Sonuç ne olursa olsun, Türk olmak ve Türkiye çok güzel arkadaşlar. Bu ülke bizim, bu ülke hepimizin. Ne olursa olsun, bu ülkede zorlukların karşısında duracak bir Atatürkçü gücün olduğuna her daim inandım ve umudumu kaybetmedim ben.
Umudun tükenmemesi bu toplumu değiştirmiyor. Twitter'da yapılan saçma sapan kutlamaları görmüyor musunuz? Adamlar tabuta "KE MAL" yazıp sokakta gezdiriyorlar.

Yurt dışına gittiğim ya da gidebildiğim zaman çift vatandaşlık bile yapmıyorum artık.

Çok güzel konuşmussunuz. Belki şu anki gençler neler yaşadiğımızi hatırlar ve ileride bunlara dikkat edecek bir şekilde davranirlar.

Çok güzel yazmışsınız, her noktanıza katılıyorum. AKP'liler de ifadeler kısmında kendini çok güzel belli etmiş. Olsun biz sizin gibi ayrıştırıcı değil kucaklayıcı olacağız.

Ülkenin kötüye gitmesi üzücü olsa da, kendimi bunun sorumlusunu başa getiren halkın ilerde çekeceği işkence ve pişmanlık hissini düşünerek mutlu ediyorum. O kadar uyardık milleti artık akılları bi başlarına gelsin kardeşim.

Burası teknoloji merkezli bir forum alanı değil mi? Yöneticiler uyuyor mu?
Konu dışı etiketi bunlar için var dostum.

Umutlanacak bir şey kalmadi hocam. Islere biraz da gerçekçi olarak bakan herkes bundan sonra nelerle karsilasacagimizi öngorebilir.

Ülke güzel olana yine güzel, kötü olana yine kötü. Kim gelirse gelsin gariban yine gariban olacak. Hayattaki başarısızlığını siyasete bağlayan bir kitle oluştuğu için belirtmek istedim. Ülke sizi başarılı olma konusunda teşvik etmiyor olabilir bu da sizin aşmanız gereken bir engel. Zayıflar çevre etmenleri bahane eder.

Geri
Yukarı