Umudunuzu Yitirmeyin

Akışına bırakın beaa ne oluyorsa olsun siz dininizden ayrılmayın yeter Galaxy ne ki? Gezegenler ne ki? Dünya ne ki? Ülke ne ki? Şehir ne ki? Mahalle ne ki? Siz dünyaya neden geldiğinizi biliyor musunuz? Bilmiyorsanız sıkıntı yok bırakın baba siyaseti siz bu dünyaya 1 kere geliyorsunuz bırakın akışına kim Cumhurbaşkanı olmuş olmamış sadece şunu söylemek istiyorum " dünya hayatı kâfirlere süslü ve sevimli gösterildi " Bakara/212
Hani bende 4 dörtlük bi müslüman değilim ama benim vazifem olanları zamanında yapmaya çalışıyorum 👍🏻

Akışına bırakın beaa ne oluyorsa olsun siz dininizden ayrılmayın yeter Galaxy ne ki? Gezegenler ne ki? Dünya ne ki? Ülke ne ki? Şehir ne ki? Mahalle ne ki? Siz dünyaya neden geldiğinizi biliyor musunuz? Bilmiyorsanız sıkıntı yok bırakın baba siyaseti siz bu dünyaya 1 kere geliyorsunuz bırakın akışına kim Cumhurbaşkanı olmuş olmamış sadece şunu söylemek istiyorum " dünya hayatı kâfirlere süslü ve sevimli gösterildi " Bakara/212
Hani bende 4 dörtlük bi müslüman değilim ama benim vazifem olanları zamanında yapmaya çalışıyorum 👍🏻
Nasıl ne olursa olsun ya? Ülke gidiyor bana din anlatıyor. Gerçekliğinden emin olamadığım birşeyi ülkemin önüne koyamam. Konu hakkında bilginiz yoksa millete vaaz verip sinirlendirmeyin sabah sabah. Canımız burnumuzda zaten.

Nasıl ne olursa olsun ya? Ülke gidiyor bana din anlatıyor. Gerçekliğinden emin olamadığım bir şeyi ülkemin önüne koyamam. Konu hakkında bilginiz yoksa millete vaaz verip sinirlendirmeyin sabah sabah. Canımız burnumuzda zaten.

Gerçekliğinden emin olmadığın mı?

Nasıl ne olursa olsun ya? Ülke gidiyor bana din anlatıyor. Gerçekliğinden emin olamadığım bir şeyi ülkemin önüne koyamam. Konu hakkında bilginiz yoksa millete vaaz verip sinirlendirmeyin sabah sabah. Canımız burnumuzda zaten.

Sanki CHP iktidara gelince ülken yerinde kalacak sanıyorsun PKK ile iş birliği yapan biri ülkeyi ne hale getireceğini bile düşünemiyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekliğinden emin olmadığın mı?

Sanki CHP iktidara gelince ülken yerinde kalacak sanıyorsun PKK ile iş birliği yapan biri ülkeyi ne hale getireceğini bile düşünemiyorsun.
Anladım. Siz malum partiyi de hard müslüman sanıyorsunuzdur şimdi. Allah din diyor yaw tabii ki vatansever adam. Allah kitap ayağına sizi nasıl emiyorlar bir bilsen. Din din diye diye kör olmuşsunuz.

Millete vaaz verdiğimi mi sandın cidden? Sinirlendiysen sen sinirlendin hocam
Benzetme yaptım. Anlayana elbet. Merak etmeyin diğer insanlar görünce sinirleneceklerdir.

Millete vaaz verdiğimi mi sandın cidden? Sinirlendiysen sen sinirlendin hocam.

Anladım. Siz malum partiyi de hard Müslüman sanıyorsunuzdur şimdi. Allah din diyor ya tabii ki vatansever adam. Allah kitap ayağına sizi nasıl emiyorlar bir bilsen. Din din diye diye kör olmuşsunuz.

Benim AKP'ye verdiğimi mi sanıyorsun? Ulan karşımda olsan senin yüzüne bildiğim bütün küfürleri sayardım ama insan olana çok bile olurdu sayacağım küfürler ama maalesef yüzüne karşı bir küfür bile etmicem mimik dahi oynamayacak 😂👍🏻

Gerçekliğinden emin olmadığın mı 😂 rabbim seni yanlış yoldan doğru yola saptırsın hocam umarım rabbimin bildiği gibi olursun 👍🏻

Sanki CHP iktidara gelince ülken yerinde kalacak sanıyorsun PKK ile iş birliği yapan biri ülkeyi ne hale getiriceğini bile düşünemiyorsun o kadar şeysiniz.

Sus artık sus ne PKK mış ya. Süleymanın ayakkabı numarasına kadar bildiği 80 kişilik bir şey yapamayacak şu örgütü Allah katına çıkarttınız resmen inanamıyorum ya. FETÖ ile resimleri olan, “hoca efendi” diyen adalet bakanı olanlar masum; PKK ile hiçbir bağı olmayan CHP'ye yine fatura kesildi.

Anadolu'da doğuda Karadeniz'de millet açlıktan geberme noktasına geldiğinde Allah'tan bir parça ekmek beklersiniz. Çok beklersiniz. Bugüne kadar dinle yönetilen ülkeler bir yere gelememiş burası mı gelecek.

Anladım. Siz malum partiyi de hard Müslüman sanıyorsunuzdur şimdi. Allah din diyor ya tabii ki vatansever adam. Allah kitap ayağına sizi nasıl emiyorlar bir bilsen. Din din diye diye kör olmuşsunuz.

Benzetme yaptım. Anlayana elbet. Merak etmeyin diğer insanlar görünce sinirleneceklerdir.

Diğer insanlar sinirlenir sinirlenmez sinirlenince ellerine bir şey mi geçecek.

Anladım. Siz malum partiyi de hard müslüman sanıyorsunuzdur şimdi. Allah din diyor yaw tabii ki vatansever adam. Allah kitap ayağına sizi nasıl emiyorlar bir bilsen. Din din diye diye kör olmuşsunuz.

Tamam hocam daha fazla tartışmayalım sen yoluna ben yoluma

Diğer insanlar sinirlenir sinirlenmez sinirlenince ellerine bir şey mi geçecek.

Tamam hocam daha fazla tartışmayalım sen yoluna ben yoluma
Geçmez. Olan oldu. Ama yine de sinirleneceklerdir elbette. Kimse ayet dinleyecek havada değil şuan. Ülke din yüzünden gitti zaten. Adam 21 yıldır Allah kitap diye diye aldı götürdü. Yazık.

Geçmez. Olan oldu. Ama yine de sinirleneceklerdir elbette. Kimse ayet dinleyecek havada değil şuan. Ülke din yüzünden gitti zaten. Adam 21 yıldır Allah kitap diye diye aldı götürdü. Yazık.
Haklısın hak veriyorum size ama yani dünya boş iş onu demeye çalıştım hocam eğer sizi kırdıysam kusuruma bakmayın bende bu lambanın kazanmasını istemezdim. Neyse tadınızı kaçırdığım için kusuruma bakmayın iyi günler dilerim

Geri
Yukarı