Umudunuzu Yitirmeyin

Ben yaklasik 40 yilini gordum bu ulkenin hicbir zaman bir gunu digerinden daha guzel olmadi hep daha kotuye gitti. Eger hala icinde guzel duygular umutlar olan arkadaslar varsa tavsiyem enayilik etmesinler bu ulke boyle geldi boyle gider. Kacmaya baksinlar.

Tamamdır. 5 yıl sonra ülke Osmanlı'nın işgal sınırları kadar kalınca bugün size neyi anlatmaya çalıştığımızı anlarsınız. Atatürk'ün partisine de sömürge partisi demek tam zillet ittifakı diyen zihniyete göre bir hareket 😊.
Bak tarih profesörün de sordum edevlet üzerinden (bak oy verdiğim hükümetten) iletişim başkanlığından Sivas kongresinde amerikan senatosuna yollanan manda talebine istinaden gelen general harbord ile görüşmenin resmi tutanaklarını sordum. Tarih profesörü beni engelledi, iletişim başkanlığı da gizli statütüsünde olduğundan iletişim başkanlığı olarak biz de ulaşamayız gibi bir şeyler yazıp beni salladılar. Bir kaç yerde hatıratlarda ve gazete mülakatlarında bahsi geçiyor ama hepsi başka şeyler anlatıyor. Yani işkembe-i kübradan sallamıyorum. Ayrıca 21 yıl yapmadığı şeyi şimdi niye yapsın diyeyim daha da fazla uzatıp dünyanın en faşist kanunu olan 5816'ya bulaşmayayım. 😏

Bak tarih profesörün de sordum edevlet üzerinden (bak oy verdiğim hükümetten) iletişim başkanlığından Sivas kongresinde amerikan senatosuna yollanan manda talebine istinaden gelen general harbord ile görüşmenin resmi tutanaklarını sordum. Tarih profesörü beni engelledi, iletişim başkanlığı da gizli statütüsünde olduğundan iletişim başkanlığı olarak biz de ulaşamayız gibi bir şeyler yazıp beni salladılar. Bir kaç yerde hatıratlarda ve gazete mülakatlarında bahsi geçiyor ama hepsi başka şeyler anlatıyor. Yani işkembe-i kübradan sallamıyorum. Ayrıca 21 yıl yapmadığı şeyi şimdi niye yapsın diyeyim daha da fazla uzatıp dünyanın en faşist kanunu olan 5816'ya bulaşmayayım. 😏
Ya hocam onu bunu geç. Dolar şuan 20.78 onu ne yapacağız? Malum parti onu da çözer mi? Yoksa kuru ekmek yerken mi tartışalım bu konuyu?

Ya hocam onu bunu geç. Dolar şuan 20.78 onu ne yapacağız? Malum parti onu da çözer mi? Yoksa kuru ekmek yerken mi tartışalım bu konuyu?
Kuru ekmeği bulamazdık chp ye kalsak. Benim derdim malum parti değil o gelir geçer de malumunuz olmayan sömürge bakanlığı olarak görevli olan parti. Bu sıkıntı it-tihat ve terakki den gelen bir şey bunlar suyun gözüne oturdukları için iktidara gelen muktedir olamıyor. Yani malumunuz olmayan bu parti var oldukça hiç kimse dolar kurunu kontrol edemez onu kontrol etse faizi tutamaz onu tutsa mali dengeyi tutamaz. En iyi ihtimalle 2 ayağı tutarsın 3.ye muktedirler çöker. Tekrar tekrar deprem yardımlarıyla memur maaşlarının ödendiği lüksemburg dan 1 milyon dolar dilenildiği günleri anlattırmayın. Geçmişe bakıp biraz ders alın. Bosna da Türkler soykırıma uğrarken izlemek zorunda kalan bir ülkeden Karabağ ın kurtarılmasına destek verebilen bir ülke haline 20 yılda gelindi. Öncesinde peşmergeden silah satın almak zorunda kalan bir ülkeydik. Hepsini tek tek anlattırmayın biraz dünü öğrenin de tarih tekerrür etmesin...

Kuru ekmeği bulamazdık chp ye kalsak. Benim derdim malum parti değil o gelir geçer de malumunuz olmayan sömürge bakanlığı olarak görevli olan parti. Bu sıkıntı it-tihat ve terakki den gelen bir şey bunlar suyun gözüne oturdukları için iktidara gelen muktedir olamıyor. Yani malumunuz olmayan bu parti var oldukça hiç kimse dolar kurunu kontrol edemez onu kontrol etse faizi tutamaz onu tutsa mali dengeyi tutamaz. En iyi ihtimalle 2 ayağı tutarsın 3.ye muktedirler çöker. Tekrar tekrar deprem yardımlarıyla memur maaşlarının ödendiği lüksemburg dan 1 milyon dolar dilenildiği günleri anlattırmayın. Geçmişe bakıp biraz ders alın. Bosna da Türkler soykırıma uğrarken izlemek zorunda kalan bir ülkeden Karabağ ın kurtarılmasına destek verebilen bir ülke haline 20 yılda gelindi. Öncesinde peşmergeden silah satın almak zorunda kalan bir ülkeydik. Hepsini tek tek anlattırmayın biraz dünü öğrenin de tarih tekerrür etmesin...
Güzel yönettiği zamanlar vardı malum partinin. Ama geçti artık. Bunlardan çok bize o dış güçler dediğiniz adamlar zarar vermedi. Savaştaydık bu kadar zarara girmedik. Aç gözünü sadece askeri/siyasi olaylar ile iktidar seçilmez. Zarar vermedikleri hiçbirşeyimiz kalmadı. Chp 21 senedir iktidar değil neyin geçmişinden bahsediyorsun? Halkı kutuplaştırdı dini sömürdü halkı fakirleştirdi ekonomiyi batırdı bizi diğer ülkelere rezil etti pasaportumuzun değerini yok etti milli değerlerimize zarar verdi. Ülkeyi kuran adamlara hakaret etti depremzedeye vatandaşa hakaret etti. Yolsuzluk yaptı depremzedelere sahip çıkmadı ölüme terk etti. Ülkeye mültecileri doldurdu onlara verdiği avantajları bize vermiyor. Daha ne yapacak bu adam sana da akıllanacaksın?

Bak tarih profesörün de sordum e-Devlet üzerinden (bak oy verdiğim hükümetten) iletişim başkanlığından Sivas kongresinde Amerikan senatosuna yollanan manda talebine istinaden gelen general harbord ile görüşmenin resmi tutanaklarını sordum. Tarih profesörü beni engelledi, iletişim başkanlığı da gizli statütüsünde olduğundan iletişim başkanlığı olarak biz de ulaşamayız gibi bir şeyler yazıp beni salladılar. Birkaç yerde hatıratlarda ve gazete mülakatlarında bahsi geçiyor ama hepsi başka şeyler anlatıyor. Yani işkembe-i kübradan sallamıyorum. Ayrıca 21 yıl yapmadığı şeyi şimdi niye yapsın diyeyim daha da fazla uzatıp dünyanın en faşist kanunu olan 5816'ya bulaşmayayım. 😏

Hocam ne anlatıyorsun? Bizim konuştuğumuz konu senin oy verdiğin malum parti ülkeyi yiyip bitiriyor.

Kuru ekmeği bulamazdık CHP'ye kalsak. Benim derdim malum parti değil o gelir geçer de malumunuz olmayan sömürge bakanlığı olarak görevli olan parti. Bu sıkıntı it-tihat ve terakkiden gelen bir şey bunlar suyun gözüne oturdukları için iktidara gelen muktedir olamıyor. Yani malumunuz olmayan bu parti var oldukça hiç kimse dolar kurunu kontrol edemez onu kontrol etse faizi tutamaz onu tutsa Mali dengeyi tutamaz. En iyi ihtimalle 2 ayağı tutarsın 3.ye muktedirler çöker. Tekrar tekrar deprem yardımlarıyla memur maaşlarının ödendiği Lüksemburg'dan 1 milyon dolar dilenildiği günleri anlattırmayın. Geçmişe bakıp biraz ders alın. Bosna da Türkler soykırıma uğrarken izlemek zorunda kalan bir ülkeden Karabağ ın kurtarılmasına destek verebilen bir ülke haline 20 yılda gelindi. Öncesinde peşmergeden silah satın almak zorunda kalan bir ülkeydik. Hepsini tek tek anlattırmayın biraz D'ünü öğrenin de tarih tekerrür etmesin...
Geçen bir yabancı ile tartıştım bana "harçlık vereyim de git orda kendine araba al" dedi, bu anıyı seninle paylaşmak istedim. 21 senede çok güzel arşa çıkmışız ama değil mi?

Senin aklınca yaptığın gövde gösterisine diğer ülkeler sadece gülüyorlar, komik bir durumdasın çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı