Unable to launch GTA5.exe due to a lack of privileges

RouTe

Centipat
Oyunu Steam üzerinden aldım ama bir türlü oyuna giremedim. Tekrar silip tekrar yükledim yine sorun çözülmedi. Launcher hatası alıyorum GTA5.exe bulanamadı diyor. Steam üzerinden dosyaların bütünlüğünü doğrulamada yaptım bir sorun gözükmedi. Rockstar Games tekrar yükledim sildim hiçbir şekilde giremiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar, biliyorsunuz Rockstar Launcher çıktı, indirdim ve oyunları otomatik olarak Rockstar Launcher kütüphaneme ekledi (GTA 4'ü eklemedi ve scan yapmama rağmen eklemiyor) şimdi de hiçbir şekilde GTA 5'i açamıyorum, Launcher olayından sonra daha bir kez bile giriş yapamadım bu hatalar oluyor hep, ne yapmalıyım bilen var mı?

hata.png

scan.png

gamel.png

Bu sorun ne zaman çözülür bu konu hakkında bir bilgi varmı ?
Büyük oyun firmalarının sorunlarının giderilmesi çok uzun zaman almaz. Resmi sitesine mail ya da geri bildirim kullanın. İngilizce yazmakta zorlanıyorsanız, Google çeviri yeterli olacaktır.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorunu düzelttim benlik bir durum yok tamamen Steam ile rockstar Game arasında kalmış bulunmaktayız. GTA 5 şu an online giremiyorum çünkü bazı nedenlerden dolayı oyun galiba Steam üzerinden çalışsın diye galiba bakıma almişlar.

Offline oynayabilirsiniz ama Steam çevrimdışı moduna alıp Rockstar Game Launcher tıklayıp oyuna girebilirsiniz. Rockstar Game Kumar vs falan getirdiği için oyuna böyle bir önlem almış olabilirler. Tekrar Bilgi vermek isteyen arkadaşlar olabilir iyi günler.

Online her zaman girilebiliyordu. Offline girilemiyordu ki o da çözülmüş:

Yapılması gereken:

• Rockstar Games Launcher'ı çalıştırın ve en son sürüme güncelleyin
  • Rockstar Games Launcher'da oturum açın
  • GTAV'i en son sürüme güncelleyin
  • Çevrimiçi durumdayken GTAV'i Rockstar Games Launcher ile başlatın

Online her zaman girilebiliyordu. Offline girilemiyordu ki o da çözülmüş:

Yapılması gereken:

• Rockstar Games Launcher'ı çalıştırın ve en son sürüme güncelleyin
  • Rockstar Games Launcher'da oturum açın
  • GTAV'i en son sürüme güncelleyin
  • Çevrimiçi durumdayken GTAV'i Rockstar Games Launcher ile başlatın

Recep abi bende olmadı yazdıklarını yaptım. İstersen teamviewer yükliyim bağlan bak istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı