Çözüldü "Unable to update the Minecraft Native Launcher" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Emir3635_

Hectopat
Yer
Snowdin/Grillby's
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, az önce Minecraft'i bilgisayarıma kurmaya çalıştığımda kurulumda aşağıda gördüğünüz gibi bir hata aldım:

1630262389470.png

Bu hatanın çözümünü bilen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Çözüm
Bu videoda "tmp" klasörüyle falan bir işi var gibi ama bende sadece "Game" klasörü var kanka, daha oyun kurulmadan hata veriyor yani. Bu videoda oyun kurulduktan sonraki gelen güncellemede hata almış.

Minecraft'la ilgili her şeyi silip öyle kurmayı denesene bir Java dahil.
Aynı hatayı birkaç sene önce almıştım bu videoda gösterilen şeyleri yapınca düzelmişti sende bir dene istersen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı hatayı birkaç sene önce almıştım bu videoda gösterilen şeyleri yapınca düzelmişti sende bir dene istersen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoda "tmp" klasörüyle falan bir işi var gibi ama bende sadece "game" klasörü var kanka, daha oyun kurulmadan hata veriyor yani. Bu videoda oyun kurulduktan sonraki gelen güncellemede hata almış.

Ben de direk oyu inmiyor bu hatayı veriyor sonra tamama basınca inme ekranı kapanıyor yani direk oyun olmadıgı için dosyaları da olmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı