Çözüldü Game Pass Minecraft "Unable to Update the Minecraft native Launcher" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 3 kere silip geri yükledim, sonuç değişmiyor. Update dosyalarını indiriyor tam updating olduğu an bu hatayı alıyorum. Nasıl çözebilirim?

1635875223868.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yükleme sırasında Windows'un kurulu olduğu diske yüklemeyi deneyin.
Eğer hala olmazsa diye diğer çözümü belirtmek isterim; Öncelikle Windows Ayarlar Kısmına gidiniz, Uygulamaları seçiniz ve sonrasında aramadan Minecraft Launcher'ı bulup tıklayıp gelişmiş seçeneğinden sıfırlamaya basınız. Daha sonrasında Windows+R tuşlarına basarak %appdata% yolunu izleyiniz. Oradaki .minecraft dosyasını sonuna 1 koyarak (.minecraft1) olacak şekilde adlandırınız. Daha sonra tekrardan launcher açınız. Eğer hala olmadıysa bu sefer Ayarlara giderek Uygulamalar kısmından Minecraft Launcher'i kaldırınız ve Appdata kısmındaki 2 adet oluşan .minecraft dosyasını siliniz. Xbox Gamepass Uygulamasından değilde bu sefer Microsoft Store'da arama yerine Minecraft Launcher yazarak uygulamayı alıp yükleyiniz Microsoft Store üstünden. Sonrasında çalıştırdığınız zaman açılması lazım. En azından ben böyle çözdüm. İyi forumlar herkese eğer yardımcı olduysak ne mutlu bize.

Yeni konular

Geri
Yukarı