Uncharted 4: A Thief's End nereden satın alınabilir?

stogro

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar gerek legal gerek illagel bütün sitelerde aradım ancak oyun bilgisayar için çıktığı görünsede hiçbir yerden indirilemiyor. Korsan sitelerde bile yüklemeye kalkınca Uncharted 5 legacy of thieves Collection isimli oyunu yüklüyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Çünkü bildiğim kadarıyla ikisi de farklı oyunlar ve ben ilk önce 4 olanı oynamak istiyorum.

Arkadaşlar sorunu konuyu açtıktan sonra çözdüm kusura bakmayın teşekkürler.

Son düzenleme:

PC için çıkan oyun bu. İçerisinde hem 4. oyun hem de Kayıp Miras DLC'si mevcut.

Arkadaşlar gerek legal gerek illagel bütün sitelerde aradım ancak oyun bilgisayar için çıktığı görünsede hiçbir yerden indirilemiyor. Korsan sitelerde bile yüklemeye kalkınca Uncharted 5 legacy of thieves Collection isimli oyunu yüklüyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Çünkü bildiğim kadarıyla ikisi de farklı oyunlar ve ben ilk önce 4 olanı oynamak istiyorum.

Onun içinde 4 olması lazım yok mu?

Arkadaşlar sorunu konuyu açtıktan sonra çözdüm kusura bakmayın teşekkürler.

O Uncharted Legacy of Thieves Collection. Hem 4. oyunu hem de 5. oyunu içeriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı