Uncharted 4: A Thief's End oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Özgür Adam

Hectopat
Yer
Bursa
RAM
2x8
Ekran kartı
rx 6600 xt
Anakart
msı mag b550 tomahawk
İşlemci
r5 3600
Oyunun giriş ekranına geldikten sonra hata vermeden oyundan atıyor. Steam'dan indirmiştim oyunu. Oyun dosyalarını doğruladım hala atmaya devam ediyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Açıldı mı ve övünmek istemem bu iki oyun da PS hesabımda var PC'de denemek için korsan sürümünü indirdim ve daha açılmama veya kasma sorunu yaşatmadı hocam.

Eski sürücü yükledim olmadı. Güncel sürücüleri kurdum düzelmedi. NVIDIA kullanıcıları eski sürümü kurarak oyuna girmişler AMD için çözüm yok hala.

Steam'dan baktınız mı böyle konular açılmış mı hiç hani oyundan atıyor falan diye. Bir bakın derim. Bu tarz sorunlar da genelde konu açıp tartışma yapıyorlar çözüm önerileri sunuyorlar. Google'da yerli yabancı kaynakları da araştırabilirsiniz. Bir de şu anki kullandığınız sürücünün 1-2 sürüm öncesini kurup deneyin kontrol edin düzelecek mi?

Hocam belki bir ihtimal araya attıklı ufak exe sorun yaratıyor olabilir normalde iki oyun ayrı ayrı zamanlar çıkmıştı. Dosya konumunu gidip u4.exe'den doğrudan açmayı dener misin?

Steam'dan baktınız mı böyle konular açılmış mı hiç hani oyundan atıyor falan diye. Bir bakın derim. Bu tarz sorunlar da genelde konu açıp tartışma yapıyorlar çözüm önerileri sunuyorlar. Google'da yerli yabancı kaynakları da araştırabilirsiniz. Bir de şu anki kullandığınız sürücünün 1-2 sürüm öncesini kurup deneyin kontrol edin düzelecek mi?

Steam tartışma bölümünde fazlasıyla bu konuda yabancılar konu açmış bana önerdikleri eski sürücüleri kurup denemem yönünde onu da denedim çözüm olmadı.

Hocam belki bir ihtimal araya attıklı ufak exe sorun yaratıyor olabilir normalde iki oyun ayrı ayrı zamanlar çıkmıştı. Dosya konumunu gidip u4.exe'den doğrudan açmayı dener misin?

Onuda denedim dediğim gibi o logodan sonra atıyor oyundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı